Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Gelin Saçı

Gelin Saçı
17 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 454 kez okundu.

Gelin Saçı

 

gelin-saci-modelleri-hakkinda

Düğün günü muazzam saçlara sahip olmak isterseniz bu görselliğe ulaşabilmek için nerden baksanız bir 6 ve ya 8 haftalık bakım gerekmektedir. Düğün gününüzden önce saç bakımınızı nasıl yaptırmanız gerektiği hakkında kuaförünüzden veya bir uzmana danışmanız sizlerin daha olumlu ve doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır. Gelin saçı seçtiğiniz gelinliğin tasarımına uygun olacak doğrultuda seçmelisiniz ki bir bütünlük yakalamış olun. Aksi takdirde yapılan tezat uygulamaların bütününde oluşan kombin görsellik acısında hoş bir görüntü sağlamayacaktır. Düğün zamanı gelene kadar saçlarınıza olabildiğince zarar verebilecek yani fön de dâhil olmak üzere hiçbir uygulama yapmamalısınız.

gelin-saci-modelleri

Düğün zamanına yaklaşılmadan gelin saçı modelleri seçimini yapmalısınız. Seçtiğiniz ve istediğiniz model doğrultusunda saçınıza bir takım uygulamalar yapmanız gerekebilir. Örneğin; saçınızı uzatmanız, kestirmeniz veya boyatmanız gibi durumlar oluşabilir bu sebepten düğüne yaklaşılmadan yani erkenden bu çalışmaların yapılması gerektiğinden saç modelinin seçiminde aceleci olmalısınız. Seçtiğiniz modelde saçınızın boyanması gerekiyor ise düğünden yaklaşık 2 – 3 hafta önce yaptırmanız gerekmektedir. Bunun sebebi sacınızın boyayı kabullenmesi ve tutması için birçok kez boyama işlemi de uygulana bilir.

gelin-saci-cicekli

Düğün günü saç boyamamalısınız kesinlikle önceden provaların yapılması gerekir belki katalogdaki tonu sacınızda beğenmeyeceksiniz. Bu sebeple önceden deneme yapılması ve beğenilirse o renkteki boyanın saçı tutması için birçok uygulamaya tabi tutulması gerekebilir. Saç kesiminiz için de düğün zamanına gelinmeden yapmanız sizler için daha olumlu bir tercih olacaktır. Düğünde kullanacağınız saç modeline kararınızı verdikten daha sonra kuaförünüzle saç provası yapmalısınız. Duvağınızı ya da saç aksesuarınızı gelin saçı modelinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

gelin-saci

Saçlarınızı düğün günü değil bir önceki gece yıkamaya özen göstermelisiniz. Temiz saç kaygan olacağından modeli tutması daha zor olmaktadır. Bu şekilde düğün günü saçınızın hazırlanmasının ne kadar zamanda tamamlanacağı ve düğün günü için tam kafanızda netleşecek olan modeli netleştirmiş olursunuz. Özellikle perma, röfle ya da saç renginizde değişiklik planlıyorsanız bunu kesinlikle son güne bırakmamaya dikkat etmelisiniz. En azından 10 gün önceden bu değişikliği yaptırmalısınız ki kötü sürprizlerle karşılaşma riskiniz ortadan kaldırmış olun. Seçtiğiniz gelin saçı modeliyle rahat edebiliyor musunuz, kullanılan ürün ve aksesuarlar sizi rahatsız ediyor mu, çabuk bozuluyor mu gibi soruların yanıtlarını önceden alıp düğün gününde bu sıkıntıları yaşamamış olursunuz. Daha birçok konuda fikir almak veya hangi saç modelinin nasıl gelinlikler ile bütün olacağına araştırmalar yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git