Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Genç Kız Abiye Tesettür Modelleri

Genç Kız Abiye Tesettür Modelleri
5 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 9.113 kez okundu.

Tesettüre yeni girmiş genç kızlar öncelikle  türban bağlama  modellerini, elbise üzerinde deneme yanılma yöntemleri ile mücadele içerisine girer. Alışma döneminden sonra tesettürlü genç kız tesettür kıyafetlerini bulmakta zorlanır. Yeni girmesinin etkisiyle de genç kıza hitap edecek modellerin sınırlı olması  yeni tesettüre geçiş yapan genç kızlara bir hayli   annelerini meşgul eder.

Anne kızı tatlı telaş sarmaya başlamasıyla modacıların koleksiyonlarında genç kızlara yönelik elbise arayışları, mağaza vitrinlerde boy gösteren abiye elbiseler ve daha fazlasıyla tesettür arayışı içine giren bayan için seçeneklerin kendini yavaş yavaş göstermesi aradıklarından fazlasını bulmaları adına oldukça önemli bir yer tutuyor.

Aslında farklı modellerde farklı tarzlarda tesettürlü abiye elbiseler, tesettüre uygun modeller olması genç kızları bir hayli şanslı kılıyor. Geçmiş dönemlere gidildiğinde, şık ve tesettüre uygun genç modelleri bulmak oldukça zordu. Hem moda dünyasının tasarımcıları yanaşmıyordu, hem de ülkenin belli 28 Şubat sorunundan dolayı da çok fazla rağbet görmüyordu. Şimdi ise renk renk, yaşları itibari ile cıvıl cıvıl fiyonklu, kemerli sanki gökkuşağının tüm renklerini abiye elbiselere yansıtan modacılar her sezon için farklı abiye elbise modelleri üreterek seçimde bulunmalarını sağlıyorlar. Hatta yanlış bir izlenim olmayacak ama açık modellerden ziyade kapalı modeller daha fazla kendini gösteriyor ve seçenekler de yine açık modellere göre çok daha fazla.

Garson boy dedikleri açık elbisede her modeli bulanlar tesettür olunca aradığını bulamama sorununu her genç kızın yaşadığından eminim. Bu nedenle genç kızların en çok sordukları sorulardan biri de “özel günlerde ne giymeliyim?” sorusu oluyor.  Sezonun şıklığı ile bu soruya cevap vermek istiyorum aslında.

Düğünlerde genç kızlar ne giymeli?

Aslında bu soruyla birlikte şunu da öğrenmiş oluyoruz.  Genç bayanlar kıyafet seçimi yaparken en çok da elbise abiye seçimi yaparken zorlanıyorlar. Günlük kıyafetlerde böyle bir zorlukla karşılaşmıyorlar  diye düşünüyoruz. Peki,  genç kız abiye elbisesi nasıl olmalı?

Kuyruklu olması veya bol taşlı olması herhalde genç bayanların işine gelmez. Çünkü bu model daha çok büyüklerin tercih ettikleri bir modeldir ki muhtemelen her genç kızın kafasını meşgul ediyordur. Biz de yeni abiyeler olarak bu gibi sorunları önemseyerek, bilhassa ünlü modacıların koleksiyonlarını karıştırdık, en güzel modelleri değerlendirerek genç kızların beğenecekleri çok sayıda modeli sitemize ekledik. Çizgisel Butik’in modelleri arasında seçenekleri ayrıştırarak daha rahat giyinmenizi sağladık.

 Genç Kız Abiye Tesettür Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git