Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Geniş Yakalı Abiye Ceket Elbise Modelleri

Geniş Yakalı  Abiye Ceket  Elbise Modelleri
25 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.445 kez okundu.

Yeni abiyeler sitesi tüm hızı ile yeni model seçenekleri sunmaya devam ederken modellerin ayrıntıları da hızla belirlemeye başladı.Yine bunlar arasında abiye elbiselerin etek bölümü üst bluz veya boydan aşağı inen elbise üzerine üretilen detaylar model üzerinde yoğunlaşıyor.Kabarık etekli veya sade boydan elbise hiç aklınıza geldi mi ? Yaka yeni abiye modelinin yakası nasıl olmalı ? bebe yaka v yaka bisiklet yaka düz kesim yaka en fazla kullanılan yaka abiye model de hakim yaka tesettür açısından kapalı olması tercih edilme sebebini artırıyor.

Abiye üzerine şal bağlayan bayanların  yaka açılma riski olmuyor. Ünlü terziler abiye seçeneklerini bayanlara ölçü ve kalıp alırken abiyenizin yakası nasıl olmalı ?müşterinin kafasında belirlediği modeli gösterir lakin kafası çok karışık olan müşterinin yine imdadına cevap vereceğini umduğumuz yakalı abiye modelleri seçeneklerinden öneri olacağını düşünüyoruz. Biz biraz sıra dışı abiye yakalarının abiye elbise üzerinde net detay diyebiliriz özelikle en son katıldığım düğünde gelin annesi abiye modelinde kabarık geniş yaka  tül kaftanlı  abiye model üzerinde oldukça şık durduğunu gelinin annesi abiye modelinin görkemli duruşunu hiç unutmak mümkün değil  en şık gelin annesi diyebilirim.

Bu sezon çok moda olan yaka kolye veya yaka papyon modelleri yeni abiye yakaları için sabit olmadan tak çıkar olması bayanlar için büyük kolaylık diyebiliriz bu yılın moda renkleri üzerine tasarlanmış yaka modelleri elbisenizin modeline ve üzerindeki serpme işlemesine kombin edilen işlenmiş yakalar  abiye modelinizin daha şık duracağı kesindir

Abiyelerde  kombin işlemesi nasıl olmalı? elbisemizin yakası işleme ama boydan sade bir elbiseye en iyi gidebilecek yaka manşet ve kemer işleme abiyenin 3 bölümüne  işleme yapılan elbiseye daha farklı detaylar karıştırmak doğru olmaz asil ve şık olması için farklı arayışlara girmemek en doğrusu olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git