Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

GÖKHAN ÖZOĞUZ EŞİ

GÖKHAN ÖZOĞUZ EŞİ
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.351 kez okundu.

GÖKHAN ÖZOĞUZ EŞİ

gokhan-ozoguz-esi-1

Gökhan Özoğuz, toplumumuzda daha çok mensup olduğu grubun ismi ile anılan namı diyar Athenadır. Athena grubunun solistidir. Sempatik tavırlar ile halkın gönlünü kazanan kendine has giyim tarzı ile de yer kendine gönüllerde yer edinen ünlü şahıstır. 2004 yılında Eurovision Şarkı Yarışması ile ülke gündeminde büyük bir yer edinmiştir. 2012 yılında dünya evine giren ünlü şarkıcı Melis Ülken ile evlidir. Şuan da evliliği Melis Ülken ile devam etmekte ve bir kızı birde ikiz çocukları vardır. O Ses Türkiye’nin sempatik adamı Gökhan Özoğuz eşi Melis Ülken hakkında bilgiler kısıtlıdır. Bunun bir diğer sebebi de magazin dünyası içinde pek fazla bulunmamasıdır.

gokhan-ozoguz-esi-

Melis Ülken doğum tarihi 1989’dur. Şuan 28 yaşındadır ve Gökhan Özğuzdan 13 yaş küçüktür. Melis Ülken İstanbul doğumlu bir hanımefendidir. 1.65 cm boyunda olan sarışın hanımefendi Gökhan Özoğuz’un gönlünü çalmayı başarmıştır. 2012 yılının 28 Aralık gününde İstanbul’da sade bir nikâh yaparak evlenmişlerdir. Evlilik törenlerine birçok ünlü katılmıştır. Bu törene Teoman, Manga, Nil Karaibrahimgil, Saba Tümer, Mithat Can, Erkan Can, Şebnem Ferah, Demir Demirkan, Kenan Doğulu, Beren Saat, Mazhar Alanson, Sude Biricik gibi ünlülerin de bulunduğu birçok ünlü iştirak etmişlerdir.

gokhan-ozoguz-esi-2

Sade bir nikâh töreni olmasına karşın ünlüler ile dolu olan bir tören gerçekleştirmişlerdir. Gökhan Özoğuz eşi  Melis Ülken’in mesleği pazarlama müdürlüğüdür. Stüdyo Mommo adlı bir şirkette görevini sürdürmektedir. Yani Athena yani Gökhan Özoğuz ile de belki bu vasıta ile tanışmış olabilir. Sonuçta direk olarak aynı sektör olmasa da dolaylı olarak bağının olduğu bir sektör de çalışmaktadır. Melis Ülkenin bir kızının adı Ayşe Deryadır. Daha çok Gökhan Özoğuz’u andıran bir kızdır. Kızıl saçları ile oldukça sevimli bir çocuktur.

gokhan-ozoguz-esi-kim

Melis Ülken ve Gökhan Özğuzun ilk göz ağrısıdır. Gökhan Özoğuz halkın arasından biri olan Melis Ülken ile evlenerek gözlerden biraz daha uzak bir evlilik yapmıştır. Evlenmeden önce de bir süre gözlere gözükmüş olan çift uzunca bir süre flört sonucu evlenmişlerdir. İlk çocuklarının ardından geçtiğimiz sene, 2016 yılında da, ikiz bebekleri olmuştur. Magazin dünyasının pek aşina olmadığı ve halkın içinden bir ile evlenen Athena Gökhan, eşi olan Melis Ülken hakkında fazla bilgiye sahip değiliz. Magazinden uzak olarak yaşadığı için fazla bir bilgi hakkında bulunamamaktadır. Gökhan Özoğuz ‘un eşinin eski kızlık soyadı Ülkendir. Daha sonra Melis Hanım direk eşinin soyadını almayı kabul ederek Melis Özoğuz olmuştur.

gokhan-ozoguz-esi-3

GÖKHAN ÖZOĞUZ EŞİ RESİMLERİ

 

gokhan-ozoguz-esigokhan-ozoguz-esi-melisgokhan-ozoguz-esi-kimdir-2gokhan-ozoguz-esi-kimdir-1gokhan-ozoguz-esi-kimdir-gokhan-ozoguz-esi-kim-3gokhan-ozoguz-esi-kim-gokhan-ozoguz-esi-melis-gokhan-ozoguz-esi-melis-kimdir-3gokhan-ozoguz-esi-melis-1gokhan-ozoguz-esi-melis-3gokhan-ozoguz-esi-melis-2gokhan-ozoguz-esi-melis-kimdirgokhan-ozoguz-esi-melis-kimdir-gokhan-ozoguz-esi-melis-kimdir-1gokhan-ozoguz-esi-melis-kimdir-2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git