Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Gönül Kolat Abiye Elbise Modelleri

Gönül Kolat Abiye Elbise Modelleri
28 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 4.317 kez okundu.

Moda dünyasında en çok konuşulan modellerden biri de abiye elbise modelleridir. Her tasarımcının kendine has çizgi ve desenlerden meydana getirdiği abiye modelleri, bayanların özel gün ve davetlerinde en büyük kurtarıcıları oluyor diyebiliriz. Yeni sezonda da yine geçmiş sezonlardan yakından bildiğimiz Gönül kolat abiye elbise modelleri ile davetlerinize renk katabilirsiniz.

Gönül Kolat Abiye Elbise Modelleri

Gönül Kolat, tesettür abiye modelleri üzerine yaptığı çalışmalarda son derece mükemmel sonuçlara ulaşabilen tasarımcılardan biridir. Sade tesettür abiye modelleri ile daha çok ön plana çıkan tasarımcı, kapalı bayanların rahat giyinmesi gerktiğini düşündüğü için bu detaya önem verdiğini söylüyor. Aslında Gönül Kolat abiyeleri dendiğinde bizim aklımıza ilk gelen “sade, şık ve tesettür abiyeler” oluyor. Diğer tasarımcılara nazaran daha az detaylandırılan elbise modelleri, şıklık bakımından “Olsa o kadar olur” dedirtiyor.

Gönül kolat tunik şıklığı

Gönül kolat sadece elbise üzerine çalışmıyor. Tunik modelleri üzerinde de çalışan tasarımcı, kapalı bayanların daha rahat giyinmesi adına mahir ellerini tunik modellerinde de gösteriyor. Şık detayların yer aldığı Gönül Kolat tunik modelleri ile en rahat giyimi elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git