Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

İlkbahar-Yaz Trendi; Gömlek Elbiseler

İlkbahar-Yaz Trendi; Gömlek Elbiseler
10 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.019 kez okundu.

İlkbahar-Yaz Trendi; Gömlek Elbiseler

Gömlek elbiseler son birkaç yıldır hayatlarımızın bir parçası oldular ve bu ilkbahar-yaz sezonunda en popüler günlerini yaşayacaklar. Modaya yön veren dünya markalarının birçoğu 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında muhteşem gömlek elbise modellerine yer vermişler. Kısacası bu yaz sadece şık değil trendi de görünmek istiyorsanız yazlık gardırobunuzda mutlaka bir hatta birkaç gömlek elbise olmalı.

Gömlek elbiselerin en büyük özelliklerinden biri hemen her yerde gayet rahat giyilebilmeleri. İş yaşamından gündelik hayata, gezmeye hatta plaja giderken bile bu elbiselerin rahatlığından faydalanabilmek mümkün.

Tek parça tüm giysilerde olduğu gibi gömlek elbiseleri de kombinlemek son derece kolay. Bu elbiselerle en fazla kullanılan aksesuar şık, minik kemerler. Bazı modeller kendinden kemerli ya da kuşaklı olarak beğeniye sunuluyor zaten. Şayet gömlek elbiselere kemerle canlılık katmaya karar verdiyseniz ayakkabı ve çanta seçiminizin mutlaka kemerinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Gömlek elbiseler hemen her tarz ayakkabıyla birlikte de kullanılabiliyor. Dolayısıyla kombin yaparken gideceğiniz yere göre farklı ayakkabı ve aksesuar seçimiyle ister ciddi, ister sevimli, ister feminen bir havaya bürünebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi sandalet, espadril ve babetlerin bu elbiselerle kusursuz uyum sağladığını da ekleyelim.

İlkbahar-Yaz Trendi; Gömlek Elbiseler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git