Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

İş Toplantısı Kombinleri

İş Toplantısı Kombinleri
7 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.717 kez okundu.

İş Toplantısı Kombinleri

Birçoğumuzun hayatında iş toplantıları büyük yer tutmaktadır. Bazı işerlerin de ne kadar özgür kıyafetler tercih edilse de iş toplantılarında genelde ciddi kıyafetler giyilir. Ortamın ve konunun ciddiyeti açısından bu önemlidir. Önerilen aslında sizin her işin kendi konseptine göre giysiler bulmanızdır. Mesela bir film denem çekimine gidecek biri senaryoyu önceden inceleyerek ona göre kıyafetler bulmalıdır. Bayan ofis giyim markaları olarak Markafoni bu konuda gerçekten iyi giysiler sunmaktadır. İş görüşmesine giderken görüşme için bilginiz yok ise gideceğiniz şirketi iyice araştırıp genel yapısına göre kıyafetler tercih etmelisiniz. Şık kombinler ile gidebilirisiniz. Çünkü genelde bir görüşme olur. Orda işi almanız gerekecektir. Bunun içinde ilk görünümü çok önemlidir. Karşı taraftakinin hoşuna gidecek şekilde kombin yaparsanız işi almanız konusunda daha da rahatlayacaksınız.

Trend Toplantı Kombini

Trend Toplantı Kombini

Tabi ki giyimin yanında makyaj da en önemlilerindendir. Hangi iş görüşmesine giderseniz gidin makyaj seviyenizi minimal seviyede tutmanızdır. Çünkü artık makyaj seviyeleri çok abartılmaya başlandır. Çıkarılan yeni ürünler ile birlikte kadınlar her geçen gün daha farklı makyaj malzemeleri çıktığı için kadınlarda hepsini tek tek denemek istiyor. Bunun sonucunda çok abartılı makyaj malzemeleri ve ciltte sorunlar oluşmaya başlıyor. Bu yüzde mümkün olduğu kadar sade makyaj yapmanız önerilir. İş görüşmesine giderken giyeceğiniz kıyafet iş kadını kıyafeti olmasıdır. Görüşmeye gideceğiniz şirketi önceden iyice bir araştırmanız gerekecektir. Bayan ofis giyim markaları arasında resmi kıyafetler olarak en sık Ykm tercih edilmektedir. Bu marka gerçekten güzel ofis kıyafetleri çıkartarak daha çok tercih ediliyor. Günümüzde artık ofis kıyafetleri bile modaya uygun olarak giyilmeye başlandı. Spor şık olan kıyafetler de bu senenin modası arasındadır.

Trend İş Toplantısı Kombini

Trend İş Toplantısı Kombini

En çok tercih edileni ise  kalem eteklerdir. Hem kadınların üzerinde şık durduğu hem de daha rahat ettikleri bir elbisedir. Cigaretti pantolonlar ise çok tercih edilenler arasındadır. Her vücut tipine uygun ve ofis için şık duran bu tür kıyafetler kadınlar için kolaylık sağlamaktadır. Son yıllarda iş kadınlarına yönelik birçok Türkiye’nin önde gelen modacıları ile anlaşarak hem uygun fiyatta hem de şık kıyafetler çıkartıyorlar. Bu konuda yani bayan ofis giyim markaları arasında Trendyol, şirket için çok şık kıyafetler çıkarmaktadır. Ofiste genellikle giyeceğiniz ve şık duran gömleklerin çok çeşitli olmasına rağmen beyazları en çok tercih edilenler arasındadır.  İlki kalem etek olduğu gibi beyaz gömleklerde hem günlük kıyafet olarak olsun hem de ofislerde olsun en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır.

İş Toplantısı Kombinleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git