Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolonlar Bu Yazında Modası

İspanyol Paça Pantolonlar Bu Yazında Modası
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.890 kez okundu.

Bu Yazın Modası İspanyol Paça Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

2015 yazının trend pantolonları arasında, İspanyol paça pantolonların çeşitliliği göze çarpıyor. 70’li yıların pantolonları olarak bilinen bu pantolon modeli, son yıllarda oldukça dönem dönem rağbet görmüştü. Fakat bu yaz, özellikle İspanyol Paça Pantolonların yazı diyebiliriz.

İspanyol paçalar, hangi tarz pantolonlarda kullanılmıştır?

Bu yazın en çok kullanılan pantolon kumaşı olan kot pantolonlarda, keten pantolonlarda ve likralı pantolonlarda, İspanyol paçakesimlerin kullanılmış olduğu görülüyor.

İspanyol paça pantolonlar, nasıl doğru kombin edilir?

Bu tarz pantolonlar, bacak boyunu hem uzun hem de zayıf gösterir. Kadınlar, bundan dolayı İspanyol paça pantolon modellerini oldukça beğenirler ve her zaman giysi dolaplarında yer verirler. Bu pantolonların kombinlenmesi de oldukça kolaydır. Kısa ceketlerle, dar gömleklerle ve dar tişörtlerle oldukça güzel görünür.

İspanyol paça pantolon kombini, uygun ayakkabı seçimi ile oldukça tarz bir görüntüye bürünebilir. Bu pantolon modelleri için, dolgu topuk ayakkabı ya da platform topuk ayakkabı kullanılması gerekir. Bu tarz ayakkabılar, hem bacak boyunu uzun gösterecek, hem de pantolon paçasının altında hoş bir görüntü sağlayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken detay, pantolon paçasının yere kadar uzun olmasıdır. Kısa paçalar, bu pantolonlarda  hiç de güzel durmaz.

Üstü dar, ayak dirseğinden sonra başlayan İspanyol paçalı pantolonlar, ve ayak dirseğinden bir karış sonra başlayan İspanyol paçalar olmak üzere iki çeşittir. Her iki modelde de, uygun bir üst kullanımı ile şık olunabilir.

İspanyol Paça Pantolonlar Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git