Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Jean Slopetler Nasıl Giyilmelidir?

Jean Slopetler Nasıl Giyilmelidir?
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.050 kez okundu.

Jean Slopetler Nasıl Giyilmelidir?

2015 ilkbahar yazı ile sokak modasında bir hayli sık göreceğimiz Jean slopetler nasıl kombinlenmelidir? Jean slopetler giyilirken en önemli detaylar hangileridir?
Jean slopet modelinizi  doğru seçin
Öncelikle işe doğru bir Jean slopet seçmekle başlamalısınız. Jean slopet çok hareketli ve gösterişli parçadır. Dolayısıyla bedeninizin tüm kusurlarını ortaya çıkartmaya müsaittir. Kum saati şeklinde hoş bir beden stiliniz varsa bele oturan modelleri seçmeniz belinizin inceliğini vurgulayacaktır. Eğer göbeğiniz varsa üst kısmı daha geniş ve yanlarda derin yırtmaçlı formları seçebilirsiniz.
Şort slopetler
Şort slopetler, kareli gömlekler ve düz ayakkabılarla sizi tatil havasına sokacaktır. Bacaklarınızı güveniyorsanız bu yazı şort slopetlerle geçirebilirsiniz. Tişörtle de rahatlıkla kombine edebileceğiniz şort Jean slopetlerde değişik bir hava yakalamak için baskılı spor penyeler deneyebilirsiniz. Daha cesur bir kombin için derin yan yırtmaçlı şort slopet modellerini kısa üstlerle kullanarak, bel dekoltesi verebilirsiniz. Fakat böyle bir kombini kesinlikle spor ayakkabı ile yatıştırmalısınız.
Sigarette Paça Jean Slopetler
Sigarette Jean slopetler, leofer ayakkabılar için biçilmiş kaftan gibidir. Derin yan yırtmaçlı modellerde baskılı tişörtler kullanabilirsiniz. Leofer ayakkabı, Jean slopet kombinine biraz klasik dokunuş yapmak için askılı ya da kısa kol, siyah çizgili bluz kullanabilirsiniz. Sigarette paça slopet kombinlerinde farklı bir tarz yakalamak için bilek  hizasında pamuk çoraplardan faydalanabilirsiniz.

Jean Slopetler Nasıl Giyilmelidir? Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git