Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kaban Modelleri ve Fiyatları 2015

Kaban Modelleri ve Fiyatları 2015
15 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.851 kez okundu.

Bu ve önümüzde ki sezon modasına baktığımızda sadece kıyafetlerde değil aynı zamanda kaban ve montlarda da 60‘lı yılların esintilerini görüyoruz. Tabi sadece bununla da sınırlı değil. Yarasa kol kabanlar, yırtmaçlı kol detaylı kaban ve montlar, pelerin şeklinde kabanlar da yine sıklıkla ve şık bir görünüm içinde kullanılacaklar arasında. Tabi kaban ve montlarda her zaman en revaçta renkler elbette koyu renkler olacaktır. Bu tam olarak bir klasik haline gelmiş durumu bu sezon da çok fazla bozmuyoruz ve bolca siyahları, koyu kahveleri görüyoruz.

Renk olarak farklı kaban ve montlar istiyorsak yine koyuya dönük yeşil ve mor çok moda. Aslında bu sezon giyim alanında pek çok parçada genel olarak mor rengin hâkimiyetini görüyoruz. Yaz sezonunda fazlasıyla kullandığımızı canlandırıcı ve göz alıcı neon renklerden sonra koyu renkler sayesinde kış mevsiminin de geldiğini anlamış oluyoruz.

Bu sezonu incelemeye tekrar devam edersek;  kaban modelleri ve fiyatları 2015 seçeneklerine baktığımızda göze çarpan bir başka önemli detayı daha paylaşalım sizinle; o da kabanların çizmeler ile uyumu. Bu sene kış sezonu boyunca uzun çizmeleri çok fazla göreceğiz. Çorap görünümünde olanların yanı sıra sırf deri olanlar da oldukça fazla. Bu noktada çok uzun hatta dizin bayağı üzerinde çizmeler ile kabanların birleştiğini ve bir nevi tek bütün kıyafet görünümünde olduğunu görüyoruz.

Özellikle yırtmaçlı kol detaylı ve pelerin şeklinde olan kabanlar da çok moda. Ayrıca az önce de belirttiğimiz gibi deri sadece ayakkabı ya da giysilerimizde değil aynı zamanda montlarımızda da çok hakim olacak. Farklı kesim ve modellerde pek çok deri mont da karşınıza çıkma ihtimali en yüksek parçalar.

Elbette her kadının kendisine ait özel bir tarzı olsa da genel olarak moda ve trend dediğimiz şeylerden de esinleneceğiz. Kendi içimizde var olan stil ruhunu çıkarırken diğer yandan da sezonun en’lerini yadsımadan kendi modamızı yaratmaya çalışacağız.

Fiyatlar konusunda ise bilgi verecek olursak elbette tek bir markaya ya da fiyata göre rakam belirtmek doğru olmaz. Ancak bu sezon kaban ve mont fiyatları çok yüksek rakamlarda olmayıp, birçok kıyafet ile hemen eş değerde fiyatlara 60 TL den 600 Tl’ye kadar satılıyor.

KABAN MODELLERİ VE FİYATLARI 2015 modelleri aşağıdaki galerimizde verilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git