Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kaftanlı Abiye Elbise Modelleri

Kaftanlı Abiye Elbise Modelleri
17 Mart 2014 tarihinde eklendi, 8.523 kez okundu.

Osmanlı zamanına özenmemek mümkün değil. Saraylıların giyim modellerini günümüze kadar gelmesi bizler Osmanlı torunları için onur verici. Tesettür giyim modasının Osmanlıdan günümüze değişmeyen kaftan ve bindallı modelleri ile özel davet ve gecelerde benzersiz şıklığı zarafeti Osmanlı asaletini yakalamamıza olanak tanıyor.

İşlemeli Vintage Kaftanlı Abiye Modeli

İşlemeli Vintage Kaftanlı Abiye Modeli

Osmanlı işleme ve motiflerin kullanıldığı kaftanlı abiye elbise modelleri bu yılın yine gözde modası arasına katılıyor. Kaftanlı abiye elbise modellerini tesettüre uygun olması muhafazakâr bayanların beğenisini alıyor. Tesettürlü bayanların tercih ettiği kaftanlı abiye modelleri bu sezon da favori renkleri beyaz ve saks parlement mavisi iddialı olduğu renkler. Kına geceleri için Fuşya zümrüt yeşili bordu renkleri hâkim özel günlerde söz nişan için favori renkleri yumuşak renk tonlarını tercih etmiş.

Beyaz elbise üzerine kaftanlı abiye modeli

Beyaz elbise üzerine kaftanlı abiye modeli

Ebru pudra tonları natürel bejler klasikten vazgeçemiyorum diyenler içinde siyah kaftanlı abiye elbise modellerinde ağırlığını koruyor. Kaftanlı abiye elbise modellerinin özelikle ipek ve kadife kumaşlardan üretilmesi ayrıca taş işlemesi ile modern nostaljiyi bir arada kullanmamıza olanak sağlıyor. Özellikle kilolu bayanların tercih edeceği ikili abiye elbise üzeri kaftan basen bölgesindeki kiloları saklamanız açısından en ideal abiye diyebiliriz kaftanlı abiye elbise modellerinde detay olarak da kaftan tarzı modellerde yaka ve kol işlemesi etek uçlarına yapılan altın işlemeli Osmanlı motiflerini andırıyor şöyle kaftanlı abiye modelimizi gözümüzde en beğendiğimiz modeli üzerimizde hayal ederek saray bahçelerinde gezintiye çıkmaya ne dersiniz. Yeni abiyeler.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git