Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2016

Kapalı Gelinlik Modelleri 2016
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.331 kez okundu.

Etiketler: Kapalı Gelinlik Modelleri 2016, 2016 kapalı gelinlik modelleri, kapalı gelinlikler, örtülüyüm, www.ortuluyum.com, gelinlik modelleri, tesettür gelinlik modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Kapalı Gelinlik Modelleri 2016

Kapalı gelinlik modelleri 2016 yılında yeni tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Bu makalenin dışında kapalı gelinlik modelleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için www.ortuluyum.com gelinlik bölümüne bakabilirsiniz. Kapalı yani bir başka deyişle tesettürlü gelinlik modelleri bu sene size daha fazla hitap ediyor diyebiliriz. Çünkü bu sene için üretilmiş olan kapalı gelinlik modelleri oldukça şık ve bir o kadar da sade gözükmektedir. Ayrıca kapalı bayanlar için ise tam bir biçilmiş kaftan denilebilir. Kapalı gelinlik modelleri 2016 senesinde çok tarz, çok moda ve çok şık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum da yeni evlenecek olan kapalı bayanların yüzünü daha fazla güldürecek, hayalindeki düğüne biraz daha yansıtacak. Ayrıca bu sezonun kapalı gelinlik modelleri geçen senelere nazaran daha farklı, daha şık, daha güzel ve bir o kadar da iddialı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şimdi ise bu sene tarz, moda olan tesettür gelinlik modellerine bir göz atalım. Geçmiş senelere göre bu sene tesettürlü gelinlik modelleri biraz daha gösterişli modellerden oluşacak diyebiliriz. Ayrıca kabarık tarzdaki etekli modeller, bunun yanında da tüllerin, taşların ve ayrıyeten fiyonkların kullanılacağı tasarımlar da göze çarpmaktadır. Kapalı gelinlik modelleri 2016 yılı koleksiyonlarında gözelerden kaçmayan bir gelinlik modeli ise yarasa kol tarzındaki gelinlik modelleri olacaktır. Ayrıca yarasa kol tarzı gelinlik modelleri de diğer tarzdaki yani ferace tarzındaki kapalı kıyafetlerde de oldukça sık bir şekilde tercih sebebi olduğundan dolayı gelinlik modellerinde de adından sıkça söylettirecek diyebiliriz. Hem kapalı olup ta hem de bu sene evlenecek olan genç kızlar için bu çok büyük bir şans desek belki de yerinde bir cümle kullanmış olabiliriz. Çünkü bu senenin gelinlik modası daha şık, daha gösterişli ve geçmiş senelere nazaran çok daha güzel olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tesettürlü bayanların tercih edeceği kapalı gelinlik modelleri açık gelinliklere nazaran daha şık olabilmektedir. Hatta bu seneki sezonlar için yayınlanmış olan kataloglara baktığımız zaman bu durumun oluştuğunu çok kolay bir şekilde görebiliriz. Hem şık bir görüntüsü olan kapalı gelinlik modelleri hem kabarık tarzda olduğundan ve hem de oldukça yoğun aksesuarlı, tülbent tarzında ve çiçekli olduğu için diğer gelinlik modellerinden bir iki tık daha üst seviyelerdedir. Kapalı gelinlik modelleri 2016 yılı için yayınlanmış olan kataloglara henüz bakmamış iseniz bu kataloglara şöyle bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede bu senenin modası hakkında daha detaylı bilgi, daha geniş kapsamlı bilgi edinebileceğiniz gibi gelinlik seçimlerinde de daha fazla artınızın olacağı hiç şüphesiz daha iyi gözükmektedir.

Kapalı Gelinlik Modelleri 2016 Resimleri

Yeni Sezon Kapalı Gelinlik Modelleri

2016 Kapalı Gelinlik Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git