Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kına Gecesi Bindallı Kaftan Modelleri 2014

Kına Gecesi Bindallı Kaftan Modelleri 2014
14 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 6.108 kez okundu.

Yaz mevsimi düğünleri ile beraber geldi demek en doğrusu olur. Hafta sonları düğünsüz geçmiyor dersek yeri olur. Bu durumdan şikayetçi değiliz ama bu yazıyı okuyan damat adaylarıının hoşuna gitmeyeceği gibi şikayetçi olacakları kesin gözü ile bakabiliriz. Biz kızlar her şeyin dört dörtlük olmasını isteriz bir yerde eksiklik veya aksaklık tüm moralimizi bozabildiği gibi damat adayına rahatlıkla yansıtabiliyoruz.

Konumuz kına gecesi  söz, nişan derken kına geldi çattı az önce dediğim gibi damat adayları kızabilirler  haksız da sayılmazlar. Kına gecesinde ne giymeliyim? sorusu hafızamızı meşgul etmeye başladı hemen geçmişe döneriz kimler kınasında ne giydi? ve asıl damatlar için bomba soru kına gecesinde kaç kıyafet giyilir? kına gecesi kaç tane elbise ile tamamlanır? biz böyle sorularla devam ederken eskilerden kına gecesinde iki kıyafet giyilirdi biri kına elbisesi diğeri kına gecesi bindallı kaftan toplamında iki kıyafet  oludu kına gecesinde  zaman modernleştikçe kıyafetlerimiz de mode olmaya başladı yeni tazlarda kına elbiseleri yeni kına kaftanlı modelleri moda tasarımcıları renkleri,  işlemeleri, kumaşları ve boylarını oynatarak farklı tarzlarda gelin adaylarına sunuldu

Esas soru damat tarafını ilgilendirdiği gibi maddi anlamda zorlayacak soru  kına gecemde kaç elbise giymeliyim? en son katıldığım kına gecesi merasimlerinde gecen yıllara göre sayının artığını gözlemledim sayı 2- iken -3- oldu derken 4.  kına elbisesini  değiştiren kına gelini ve nihayet sayı 5 oldu evet yanlış duymadınız   katıldığım kına gecesi gelini kınada  5  tane elbise değiştirdi.

Tesettürlü gelin adayımız kına gecesi bayanlar arası olunca türban derdi olmadığından 5 elbise değiştirmesi zor olmadı. türban derdi olmayınca Seçtiği saç modeli topuz olması kına elbiselerinde birbirini tamamladı  saç toplama şekli de iyi kurtardı Sadece makyaj sorunu oldu çünkü giydiği elbiseler renkleri birbirinden farklı bir kına elbisesine makyaj yapması gerekiyordu ki  o da mekanın loş ışıgında görülmediği gibi göze batmadı.

Şık sade tek renk seçerek 5 elbise ile kına gecesi olan gelinimiz ilk giydiği elbise parlement mavisi kabarık etekli şık abiye ile davetlileri karşıladı çok geçmeden pudra pembesi dar mini elbise ile devam etti ardından siyah uzun askılı elbise daha sonra bol payetli salaş ipekli kumaştan uçuşan elbisenin ardından kına gecesi bindallı kaftanı ile tamamladı

Maddi anlamda damat tarafını zor durumda bırakmasa gelinin en güzel günü kına gecesi bırakın dilediği gibi renk renk payetli pullu altın kemerli albenisi olan her seçenekten faydalansın deriz ama evdeki hesap çarşıya uymaz ata sözünü unutmamak lazım kaç kıyafet kaç lira indirimler olsa dahi sayı yükseldikçe fiyatı ikiye üçe katlıyor.

Biz kendimize kendi özümüze dönelim maddi olanaklarımızın dahiline çıkmadan en güzel bindallı kına gecesi kaftan modellerinden seçerek sitemize güncelledik en güzel kına gecesi gelinlerini takip ederek renkleri ile işlemeleri özelikle şifon kumaşın dokunuşu bindallı kaftan modellerinde harikalar yaratıyor kaftan modellerinde yine eskilere dayanarak kadife öncelikler arasına konulmalı ardından ipek işlemeli kaftan sarı kırmızı mor siyah pudrası altın kemerler le hazırlanmış kaftanlı modeller üzerinde oldukça yorumlayacağınız hakkında çok konuşacağınız aşikar.En modern yeni sezon bu yıllın modası diyebileceğimiz   Kına gecesi kaftan modelleri ile baş başa bırakıyorum..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git