Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kış Mevsiminde Breton Desen Modası Yazın Da Devam Eder Mi?

Kış Mevsiminde Breton Desen Modası Yazın Da Devam Eder Mi?
23 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.338 kez okundu.

Kış Mevsiminde Breton Desen Modası Yazın Da Devam Eder Mi?

Ünlü Coco Chanel’den miras kalan breton tarzı yani enine çizgiler modası,2015 kış sezonunda gözümüze en çok çarpan desenlerden biri olmaya devam ediyor.Coco Chanel’in denizci üniformalarından esinlenerek tasarladığı bu desen sayesinde bayanlar da farklı stillere ve şık görünümlere sahip olabiliyorlar.
Enine çizgiler içeren giysilerin giymenin riskli olduğunu düşünebilirsiniz.Ancak bu çizgiler vücudunuzda doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığında kombininize denge getirirken, vurgulamak istediğiniz bölgelerinizi de öne çıkaracak ve etkileyici bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır.Yani,basen ve kalça bölgenizden şikayetçiyseniz,breton desenini üst bölgenizde kullanmak kaydıyla,dikkatleri o bölgeye çekebilir ve basenlerinizi kamufle edebilirsiniz.
Breton kombini oldukça zevkli bir iştir.Breton tarzında bir tişörtle spor bir tarza sahip olabilirsiniz. Ayrıca şık bir breton bluzla da bir kalem eteği ya da deri pantolonu veya jean bir pantolonu kombinleyebilir,bir çift stilettoyu da kombininize dahil ederek,aslında harikalar yaratabilirsiniz. Breton bluzlar genelde blazer ceketlerin içine de çok yakışmaktadır.Her ortama,uygun kombinlerle breton tarzı ve deseni aslında kolayca uyum sağlayabilir,bu sizin tercihinize kalmıştır.

Breton Desen Kıyafet Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git