Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kız Çocuk Abiyeleri

Kız Çocuk Abiyeleri
2 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 689 kez okundu.

Kız Çocuk Abiyeleri

kiz-cocuk-abiyeleri-tullu

Çocuklar için bu sene harika kız çocuk abiyeleri bulunmaktadır. Kız çocuklar için muhteşem modelleri ile göz kamaştırmaya devam etmektedir. Kız çocukların olmazsa olmazı pembe ve mor renktir. Fiyatları da altmış liradan itibaren başlamaktadır. Kırmızı elbiseler bu yıl çok sevilmekte ve çok satın alınmaktadır. Ortasında da çiçek tacı deseni ve aynı zamanda da saçlarına da dökeceğiniz taç vardır. Fiyatı da altmış liradır. Kabartmalı model seviyorsanız kabartmalı kız çocuk abiyeleri yer almaktadır. Üç katlı kabartmalı mor renkteki elbiseler de anneler ve kız çocuklarının gününü büyülemektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

kiz-cocuk-abiyeleri-pembe

Kız çocuk abiyeleri üç yaştan itibaren stoklarda mevcuttur. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Her renkte kız çocuk abiyeleri vardır. Pileli desenli ve ya yandan da büyük çiçeği ile dikkat çeken abiyeler bu yıl düğünlere ve özel davetlere kız çocuklara giydirebilirsiniz. Bunu sakın unutmayınız. Fiyatı da altmış sekiz liradır. Tüm alışveriş sitelerinde de fiyatları aynı olmaktadır. Dilerseniz alışveriş sitelerinde de fiyatları aynı olmaktadır. Dilerseniz alışveriş sitelerinden kız çocuk abiyeleri sipariş verip alabilirsiniz. Daha önü kısa ve arkası uzun elbiseler çok beğenilmektedir. Hatta gelinlik şeklinde de bulunur. Çocuklar çok şık olmalı ve dikkat çekmek istiyorlarsa önü kısa ve arkası da uzun olan modeli seçmeleri daha uygun olacaktır.

kiz-cocuk-abiyeleri-kabarik

Gelinlik modelinde de mağazalarda çok sık bulunur. Çocuklar için farklı bir abiye kumaşı almak istiyorsanız şifonlu modelini de alabilirsiniz. Tafta kız çocuk abiyeleri bu yıl çok konuşulmaktadır. Taşlı şifon kız çocuk abiyeleri, taftan modeli ve arkası kuyruklu modelindeki çocuk abiyeleri fiyatları diğerlerinden daha yüksektir. Bu model kız çocuk abiyeleri fiyatları iki yüz liradır. Kısa abiye arıyorsanız krep modeldeki kısa kız çocuk abiyeleri de yeni modellerindendir. Krep modeldeki kısa çocuk abiyelerinin her renkleri vardır. illa şifon modelleri arayış içerisindeyseniz kuyruklu şifonlarda bulunmaktadır. Kuyruklu şifonlar da her yaş kız çocuklarına yakışmaktadır. Bu yıl kısa ama tüllü çocuk abiyeler de tüm annelerin favorilerinde yer almaktadır.

kiz-cocuk-abiyeleri

Bu yıl daha çok kuyruklu kız çocuk abiyeler ile karşılaşacaksınız. Modellerde de çok çeşit var ve anneler kız çocuklara hangi abiye modelini alacağını alacağını bilmiyor. Bu yüzden de büyüklere olduğu gibi kız çocuklara da yakışacak olan ve vücudunuza uygun olacak abiyeleri almalıdırlar. Şifonlu abiyelerin fiyatları iki yüz liradır. Ama prenses zırhlı abiyeler fiyatı ise yüz otuz liradır. Altı tül olan balık model abiyeler de sitemizde mevcuttur. Özellikle dokuz yaş ve üstü kız çocukların giyebileceği modeldir. Sade abiye istiyorsanız eğer taşlı modeldeki krep abiyeleri almanızı tavsiye ediyorum. Kısa ve mini abiye modeller olduğu gibi uzun kollu abiyeler de elbette vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git