Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Kot Şortlar Nasıl Kombinlenir?

Kot Şortlar Nasıl Kombinlenir?
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.403 kez okundu.

Kot Şortlar Nasıl Kombinlenir?

Kot Şort İle Değişik Ortamlar İçin Kombinler

Yaz aylarında, en çok kullanılan giysiler arasında kot şortların yeri başkadır. Fiziğine güvenen bütün kadınların kullandığı kot şortlar ile değişik ortamlar için kombin yapmak mümkündür. Yırtık kot kumaşlardan üretilen giysilerin moda olduğu 2015 yaz sezonunda, paçalarında yırtık olan kot şortlar ile gömlekler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Deniz kenarında yapılan ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği plaj partileri için en ideal giysiler yine kot şortlar ile yapılabilmektedir. Kot şortlar, gerektiğinde blazer ceketler ile kombinlenerek te kullanılır. Kısaca bacak yapısına güvenen tüm kadınlar için kot şortlar, birçok giysi alternatifi oluşturacaktır.

Kot Şortlar Gece Hangi Giysiler İle Kullanılır?

Yaz sezonunda moda olan değişik renk ve desendeki gömlekler ile pullar ve payetlerle süslenmiş büstiyerler ile ve serin yaz akşamlarında renkli blazer ceketler ilekot şortları kombinlemek mümkündür. Gece kullanılan kot şortlar, yüksek topuk bantlı ayakkabılar veya dolgu topuk ayakkabılar ile kullanılır. Yılın modası küçük portföy çantalar, bu gösterişli giysileri tamamlayacaktır.

Kot Şort Gündüz Hangi Giysiler İle Kullanılır?

Gündüz daha rahat olan; ince gömlekler, penye bluzlar ve sporcu atletleri ile kot şortları kombinlemek mümkündür. Uzun süre dışarıda olunması gereken durumlarda, kot şortlar; babet tarzı ayakkabılar veya dolgu topuk ayakkabılar ile kombinlenebilmektedir. Bu yıl moda olan renkli sırt çantaları, bu spor giysileri tamamlar. Böylece gün boyu rahat ve şık olma imkânı oluşacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git