Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Lansinoh

Lansinoh
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Lansinoh

Lansinoh, hamilelik döneminde olan anne adaylarını düşünerek tasarlanmış hamilelik dönemi sonrasında da anne adaylarına oldukça kolaylık sağlayacak bir üründür.

Lansinoh, emzirme ürünleri grubunda lider markadır. Emzirme bebek sağlığı açısından oldukça önemlidir. Ayrıca bebeğe olduğu kadar anneye de sağlık açısından yararları vardır. Lansinoh, bu dönemde de annelere kolaylık sağlayacak niteliktedir.

Emzirme sürecinde karşılaşılan zorluklar, emzirme sürenin kısalmasına neden oluyor. Özellikle göğüs ucu çatlakları, sütün gelmemesi, yanlış emzirme pozisyonları, annenin çalışmaya başlaması gibi nedenlerle hedeflenen emzirme sürelerine ulaşılamıyor. Lansinoh sunduğu ürünlerle annelerin bu süreçte karşılaştıkları sorunlara çözümler sunarak, bebeklerin daha uzun süre anne sütü almasına destek oluyor.

Lansinoh, hamilelik döneminde olan anne adayları ve sonrasında anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ürünlere sahiptir.

Lansinoh ürünleri son derece güvenilir, kaliteli, ihtiyaçlara cevap verebilen , kullanıcı dostu, deneyimli, anne ve bebek dostudur. Tüm bu özelliklerinin yanında Lansinoh ürünlerinin maliyet açısından ekonomik olması da tercih edilme sebeplerinden biridir.

Lansinoh markası kolaylıkla bulunabilen ve rahat bir şekilde yedek parça hizmet sürekliliği de sunan bir markadır.

http://www.dermoeczanem.com/lansinoh

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git