Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Mavi Kabartma Model Kız Çocuk Abiye

Mavi Kabartma Model Kız Çocuk Abiye
5 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 904 kez okundu.

Mavi Kabartma Model Kız Çocuk Abiye

 

Mavi-Kabartma-Kız-Çocuk-Abiye-Modeli

Modelleri Kız çocuk abiye modellerinde tıpkı küçük bir gelini andıran modeller ile karşılaşmaktayız. Onları olduğundan fazla güzel ve alımlı gösteren çocuksu tebessümlerinin elbise ve abiyelerde yakalamış oldukları uyum ile eş değerdedir. Onları güzel kılan en başta çocuk olmalarıdır. Mavi kız abiye modellerinde en çok dantel modeller ve kabartma modeller ilgi çekmektedir. Özellikle kumaş dokuması kaliteli olup renk ise mavi tonlarında en güzel tonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Mavi dantel kabartma modellerde işlenmiş her desen ve kristaller ise abiyenin ne kadar güzel olduğunu ortaya çıkartmakta ve çocuğunuzun o gecede en sevimli bir görüntüyü elde etmesine katkıda bulunmaktadır. Kabartma modellerde ince tüller adeta bir deniz dalgasını andırmakta üst kısımlarda ise askılı ve işleme detaylı bir görüntüyü görmekteyiz.

2017 yeni sezon elbise ve abiye çocuk modellerinde çocuğunuzu kendisine özel hissettiren bu giyimleri alarak onu ne kadar çok sevdiğiniz kanıtlayabilir düğün ve ya diğer organizasyonlarda okul etkinliklerinde değerli ve zengin bir görüntüyü ona yaşatabilirsiniz. Bu sene trend çocuk abiyelerinde en çok sevilen diğer renk modellerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mavi başta olmak üzere, kırmızı dantel tül abiyeler, elbise sırt dekolteli çocuk abiye modelleri, boncuk işlemeli abiyeler, prenses abiye modelleri, kabartma nakış modelli çocuk abiye modelleri, kırmızı kristalli uzun abiye çocuk modelleri, pembe, beyaz ve açık tonlar, simli kaplama modelli abiye modelleri bu senenin yeni sezon trendleri arasında yerini almaktadır.

Çocuğunuz yeni abiye modellerini alarak, onlara balo gecelerinde, mezuniyet törenlerinde, düğün ve davetiyelerde, doğum günü partilerinde özel olmalarını sağlayarak mutlu etmeli ve bu abiyelere uygun ayakkabı, çanta, takı ve aksesuar modellerini en iyi şekilde kombinlemelisiniz. Eğer çocuğunuza kapalı giyim abiye modelleri arıyorsanız birbirinden genç ve yeni tasarımcıların kaleme aldığı tesettür giyim abiye modellerini de tercih edebilirsiniz. Çocuklarınıza en sevdiği renkleri alın. Özellikle her kız çocuk mavi ve kırmızı abiye modellerine hayran kalmaktadırlar. Mavi kabartma model kız çocuk elbise modellerini satın alarak çocuğunuzun yüzünü güldürün. Çocuklar ilgi aldıkça mutlu olduklarını hissederler .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git