Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Mint Yeşili Abiye Modelleri

Mint Yeşili Abiye Modelleri
12 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 3.778 kez okundu.

Yaz aylarının geldiği bu günlerde daha ferah renk arayan tesettürlü hanımlar için en güzel renk seçeneklerinden olan mint yeşilini söylemeden geçmemek gerekiyor. Kışın kalın ve kapalı renklerinden sıyrılarak özel günlerde yazın sıcaklarında daha rahat edebileceğiniz mint yeşili ve daha hafif kumaşlarla daha şık olabilir, dilediğiniz gibi bir yaz mevsimini geçirebilirsiniz. Yeni sezonda göze çarpan abiye modellerinde kullanılan renklerin yaz mevsimine uyum sağlaması, kapalı hanımların rahat etmesi adına kullanılan detayların daha hafif olarak kendini göstermesi işin en güzel yönlerindendir.

Mint Yeşili abiye modelleri

Renklerin insanlar üzerindeki tesiri ve insanlar ile uyumu tartışılmazdır. Her dönem bir rengin kullanılmadığı açık olmakla birlikte, her döneme her rengin de uyum sağlamadığı bir gerçektir. Bu nedenle kış aylarında koyu renkler, yaz aylarında daha açık renkler tercih edilir. Tesettürlü hanımlar için abiye seçimi yaparken yazın güneşinden daha az etkilenip, modellerinde daha kolay tercih yapmaları adına tesettür moda tasarımcıları yeni renklere ağırlık vermişler. Mint yeşili abiye modelleri ile sade ve şık bir yaz sezonu geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Farklı detaylar, abiye seçeneklerinde yeni renkler ve daha fazlasının sunulduğu yeni dönem abiye modelleri ile yazın sıcak aylarına meydan okuyabilirsiniz.

Tesettürlü mint yeşili abiye modelleri

Tesettürlü hanımların yaz aylarında katılacakları özel davetlerde, düğün ve nişanlarda daha ferah renklerle katılım sağlamaları adına modacıların mint yeşili üzerinde durmaları oldukça hoş duruyor. Özellikle de sıcaklardan etkilenmemek adına koleksiyonunuzda mutlaka bulundurmanız gereken renklerden biri olan mint yeşili ile daha sade ve şık giyinmenin keyfini yaşayabilirsiniz. seçtiğimiz abiye modellerinin daha farklı olması, kesim ve kumaş olarak yaz aylarına daha iyi uyum sağlaması gibi özellikleri ile giyinmenin keyfini ve açık renklerin özgürlüğünü yaşayacaksınız. Sizin için seçtiğimiz yeni abiyeler sitemizin modelleri ile en güzel modern tasarımları bir arada yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git