Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Moda Diye Bişey Yoktur!

Moda Diye Bişey Yoktur!
28 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.635 kez okundu.

Moda Diye Bişey Yoktur!

Genellikle evet kötü görünümlü kızların iyi görünmek için kullandıkları araç ben buna inanmıyorum yani dünyanın en güzel dış görünümlü kızına şalvar giydirip ortaya çıkarsanız millet şalvar giyecek değil ama o kızın üzerinde ne giyse çok güzel görünür değil mi? Moda aksine çoğu kişinin genellikle psikolojisini bozan bir şeydir.Misal bir kız o zamanın modasına uygun kıyafetler giydi diyelim ve yakınına güzel olup olmadığını soruyor işte o en kötü anlardan biri gerçekleşir güzel olmamış lafı.Bu söz bir kızın psikolojisini alt üst etmeye yeter bile yaz ayında iseniz ve moda dergilerine göz atıp bir kıyafete yüzlerce lira harcıyorsunuz peki neden?
Eğer amacınız erkeklere güzel görünmek ise bu kadar fazla uğraşmayın çünkü karşınızdaki erkek sizin baktığınız moda dergisine bakıp bu kız modaya uymuyor, modadan anlamıyor, modayı takip etmiyor diye ben bunla çıkmam diyen bir erkek gördünüz mü?
Gelelim erkeklere benim tavsiyem erkekler moda işine hiç girmesinler bir erkeğin ne kadar çirkin olduğunu düşünün ona ne giydirirseniz giydirin o kadar yakışıklı olacağını zannetmeyin. Şu kızlardaki psikolojik bozukluğu biraz daha açalım çoğunlukla moda dergilere bakan kızların yüzde 70 i kendini çirkin bulduğundadır.Kızlar farketmez ama o andan itibaren psikolojik bozukluk kendini kötü hissetmesinden tutun çirkin olduğundan dolayı dışarı çıkmamalara kadar yolu vardır. Benim moda düşünceme gelecek olursak bence moda  şunlardır.
1.Psikoloji bozukluğu
2.Para israfı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git