Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Modanın Asil Parçası: Şahmeran Bileklikler

Modanın Asil Parçası: Şahmeran Bileklikler
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.773 kez okundu.

Modanın Asil Parçası Şahmeran Bileklikler

Yüzük ve bilekliği birleştiren şahmeran bileklikler, kombinlere yaptığı dişi etkiler ile oldukça dikkat ekici bir aksesuar olmayı sürdürüyor.

Şahmeran bileklikler artık yoğun olarak gecelerde tercih edilen talihinden de 2015 senesi ile beraber kurtuldu. Modernleşen, sadeleşen modelleri ile şahmeran asaleti sokak modasına kadar taştı.

Hareketli Parçalardır
Şahmeran bileklikler tek başına gösterişli ve dolayısıyla canlı ve hareketli parçalardır. En sade modelleri dahi, kadının eline vurgu yaptığı için dişiliği simgeler ve dikkat çeker. Özellikle zarif ve ince bir elde, ince bileklerde oldukça hoş durmaktadır. Bu sebeple gündelik yaşamda mümkün olduğunca sade modeller kullanılmalıdır.

Abiyelerde Şahmeran Bileklik
Gösterişli, süslü, taşlı, işlemeli, zarif şahmeran bileklikler elin üzerinde geniş bir yüzeyi kaplayacak tarzda tasarlanmıştır. Bu sebeple detaylı şahmeran bileklikler, tek başına abiyelerde aksesuarla olarak yeterlidir. Detaylı şahmeranlar, sade  abiyeleri rahatlıkla tamamlar ancak çok hareketli ve gösterişli bir abiye kıyafette, gösterişli bir şahmeranda ısrar  etmek; kombininizi sadece kalabalıklaştıracaktır.

Değerli Şahmeran Bileklikler

Şahmeran bilekllikler, kuyumcularda da çok çeşitli model seçenekleri ile yerini aldı. Aksesuarlarda değerli taşlardan ve malzemelerden hoşlanan hanımlar, değerli şahmeranları düşünebilirler.Şahmeran bilekliklerin, sevdikleriniz için çok özel bir hediye olabileceğini de ekleyelim.

Şahmeran Bileklik Örnekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git