Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Modanın Vazgeçilmez Kıyafetleri

Modanın Vazgeçilmez  Kıyafetleri
30 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.699 kez okundu.

Modanın Vazgeçilmez  Kıyafetleri

Moda; her dönem değişiklik gösteren, kendini yenileyen, ve geliştiren bir kavramdır. Bu nedenle Moda tasarımcıları da her sezon değişik model ve desenlerden etkilenerek modayı yeniden şekillendirir. Fakat bazı kıyafetler vardır ki hiçbir zaman modası geçmez ve bu kıyafetler her bayanın dolabında mutlaka bulunur.

Siyah Mini Elbise :
Her bayan,  mutlaka farklı modeldeki  siyah mini elbiselere sahiptir. Çünkü  bu elbiseler her bayan için kurtarıcı niteliğindedir.  Aniden çıkan bir davette ya da toplantı da siyah mini elbise bayanların kısa sürede şık ve çekici görünmelerini sağlar.

Trençkot :
Trençkotlar, her kıyafeti şıklaştırır ve her kıyafete yakışır. Bu nedenle trençkot modası asla geçmez ve bu kıyafet, her zaman bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ayrıca her mevsime uygun olmaları da  bayanlar için büyük avantajdır.
Beyaz gömlek :
Beyaz gömlek her kıyafetle rahatlıkla kombinlenen, her zaman sade ve zarif görünmeyi seven bayanların tercihidir. Beyaz bir gömleği  takım elbisenizin içinde kullanabileceğiniz gibi değişik modeldeki beyaz gömlekleri etek ve pantolonlarla da kombin edebilirsiniz.
Boru & Kalem etekler :
Kıyafet seçiminde trendler kadar belirleyici olan diğer bir etken ise  kıyafetin vücuda yakışmasıdır. Bu nedenle özellikle basenleri ince gösteren boru etekler bayanlar arasında çok tercih edilir. Kalem  etekler ise özellikle çalışan bayanlar için ideal bir seçimdir ve mutlaka çalışan bayanların dolabında yerini alır.
Siyah Topuklu Ayakkabı & Çanta:
Siyah topuklu ayakkabı her türlü kıyafetle kombin edilebilir. Siyah topuklu ayakkabıyı ister şık bir abiye elbisenin altına isterseniz günlük kullanımda mini eteğinizin altına giyebilirsiniz. Renk olarak ta siyah ayakkabı her türlü kıyafetinize uyum sağlar. Aynı şekilde siyah çantaları da ayakkabınızla birlikte kombin ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Modanın Vazgeçilmez  Kıyafetleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git