Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

MONİCA BELLUCİNİ’NİN GÜZELLİK SIRLARI 2017

MONİCA BELLUCİNİ’NİN GÜZELLİK SIRLARI 2017
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 746 kez okundu.

MONİCA BELLUCİNİ’NİN GÜZELLİK SIRLARI 2017

monica-belluccini

Monica Bellucini; İtalyan kökenli eski bir model ve oyuncu. Ve şuan 52 yaşında bir hanımefendi. Kariyerinde zamanla sıçramalar yaparak ününe kavuşan biri. Lakin bakmayın yaşına veya eski dediğimize oldukça güzel olan bu hanımefendi geçmişinde de birçok başarıya sahip. Bunları biraz söyleyelim 1999 yılında “50 En Seksi Kadın” listesinde 6. sırada yerini aldı. Daha sonra 2002’de de “100 En Seksi Kadın” listesinde 9. seçildi. Ardından güzelliği destan gibi büyümeye devam etti. Ünlü internet sitesi Askmen de ” En Çok Arzulanan Kadın” seçildi. 2004 yılında ise “Dünyadaki En Güzel 100 Kadın” listesinde kendine 1. sıradan yer buldu. İşte böyle güzelliği tescillenen bir kadından bahsediyoruz. Tabi bunun ile birlikte bu kadar şeyden sonra akıllara gelen soru şu; Peki, Monica Bellucininin güzellik sırları 2017  ne?  Neler yaparak güzelliğini korumayı başarıyor? Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

DİRİ BİR CİLDE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ En seksi İtalyan güzellerinden biri olmaya yaşına rağmen devam eden Monica Bellucini genç ve canlı bir cilde sahip. Güzel model bunun için bazı sırlarını da paylaşmış durumda. Dediklerine göre ilk önce güne soğuk duş alarak başlıyormuş. Bilindiği üzere soğuk duş vücudu canlandırır. Soğuk duşun, cildin esnekliğini koruduğunu ve sıkılaştırdığını düşünüyor. Bir nevi doğal botoks yapıyor da diyebiliriz. Ayriyeten yüzü için de termal su ve canlandırıcı doğal spreyler kullanıyor.

monica-belluccini-1

AŞIRI MAKYAJ GÜZELLİK DÜŞMANI OLABİLİR Monica Belluci fazla makyajdan yana olan biri değil. Makyajı yoğun bir şekilde kullanmanın insanı çirkinleştirdiği ve yıprattığını düşünüyor. Daha doğal görünümlerin daha güzel olduğunu düşünmektedir. Bunun ile birlikte hiç makyajsızlığı da kabullenmiyor. Hafif fondöten kullanımından sonra genellikle gri ve kahverengi tonlarındaki far uygulaması yapıyor. Ruj tercihi ise bej ve toprak tonlarında oluyor. Makyajı ile estetik görünümünü geliştirmiş oluyor. Makyaj da aşırıya asla kaçmıyor. Yoksa ters tepki yapacağını düşünüyor. Tercihlerinden anlaşılacağı üzere doğal temalı makyajı tercih ettiği gözüküyor.

DOĞRU SAÇ BAKIMI İLE GÜZELLEŞMEK Göze oldukça hoş gelen saçlarının bakımı ile ilgili de sırları var tabi ki. Hafta da 2 kez falan şampuan kullanmanın yeterli olacağını düşünüyor. Şampuanın saçların doğal yapısını bozarak zarar verdiğini düşünmekte. Saçların en çok yıpranmasına yol açan bir diğer şeyin, kurutma makinesi olduğu görüşünde ve bundan dolayı havlu kullanımını daha çok öneriyor. Ayriyeten saçlarının korunması ve daha canlı, parlak durması için de doğal yöntemlere başvuruyor. Bunlardan biri de saç diplerine zeytinyağı sürdüğü belirtiliyor. Bilindiği üzere zeytinyağını oldukça etkili bir canlandırıcı ve parlatıcı özelliği var.

monica-belluccini-

MONİCA BELLUCİNİ’NİN GÜZELLİK SIRLARI 2017 Erkekleri bir yana bırakalım birçok kadın tarafından da oldukça çekici ve güzel bulunan Monica Bellucci, yıllara adeta meydan okuyor. Geçtiğimiz eylül ayında 52 yaşına giren güzel kadın, güzellik sırları arasında oldukça ilginç şeylerde var. Eşi de oyuncu olan Monica sürekli seyahat ettiğini, Çingeneler gibi yaşadığını söylüyor. Hayatından memnun olduğunu belirtiyor. Güzelliği için ye, sev, yaşa prensibi olduğunu söylemektedir. Yani hayatından memnun olmak ve stresten uzak kalmaya çalışmak güzelliği arttırdığı ve koruduğunu düşünüyor. Her türlü aksiliğe karşı direnmek ve olumlu bakmak, sevmek çok önemli onun için. Yani bu kavramlar belki somut adımlar değil lakin ciddi anlamda güzelliği etkileyen şeyler. Hayatınızdan olumsuzlukları çıkartarak güzelleşebilirsiniz. Ona göre güzelliğin tanımı yaşamın ve deneyimlerin yüze yansımasıdır. Yani hayatın aynasının güzelliğe etkisinden bahsetmektedir. Güzel yaşamaya çalışın ve güzelleşin işte bu Monica stili.

MONİCA’NIN MAKYAJ SIRLARI Bunlar ile birlikte bir erkeğin sizi fark etmesini veya herhangi bir sebepten, kendiniz için güzel gözükmek istiyorsanız. Her zaman ruj sürün ve farklı tarzlarda kıyafetler giymekten geri durmayın. Bu sizin için iyi olacaktır. Bunları belirten Monica fazla makyaj yapmadığında bile sokağa çıkarken kesinlikle en azından rimelini sürdüğün de çıktığını söylüyor. Makyaj aşırı olmamalı ama hiç de olmamalı anlayışına sahip. Makyaj da dengeli davranmanın güzellik sırlarından bir olduğunu ısrar ile belirtiyor.

monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-neler-

MONİCA BELLUCİNİ’NİN HAYATI VE GÜZELLİĞİNİN SIRLARI Şunu da kabul etmek lazım ki Monica’nın güzelliği bir armağan aynı zamanda. Fakat bu durumdan dolayı da zamanın da çok sıkıntı çektiğini aktarıyor. Özellikle üne daha kavuşmadan önce güzelliği yüzünden pek çok sıkıntı çekti. İftiralar atıldığı ve zor duruma sokulduğunu ifade ediyor. Bu yüzden ilk başlarda modellikten ziyade hukuk gibi bir alana yönelmek istemiş. Daha sonra bu yola girdiğinde yine kendisine modelliğin kapıları açıldı ve bir fırsat oluştu. Daha sonra modellik hayatı başlamış oldu. Bunları anlattık çünkü sırlarını aydınlatan yaşadıkları ve hayatı da aslında. Şunu da unutmamak lazım ki Monica’nın vücudu ve yüzü onun işinin bir parçası ve bu yüzden her şeyi ile oraya yöneliyor. O sahip olduğu bu güzelliğini sırlarını koruyarak para kazanıyor. Onun sırlarını analiz etmek gerekirse de onun güzelliği sadece fiziksel özellikleri değil mimikleri ve hareketleri de. Eğer güzel gözükmek istiyorsanız doğal haliniz de olmalı ve mimik hareketlerinin kontrolüne sahip olmalısınız. Mimikler kadınları çekici kılan bir diğer unsurdur.

monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-neler

Monica Bellucini’nin güzellik sırlarından biri de budur. Mimikler doğal olmalıdır yani aşırı bir kozmetik ile güzelliğin elde etmek mümkün değildir. Bunlar tamamen Monica’nın düşünceleri. Ve söyledikleri ile kendisi karşılaştırıldığında ne kadar haklı olduğu anlaşılabiliyor. Monica makyaja temkinli yaklaşan bir olarak görüyor kendini. Onun makyaj anlayışında gündelik hayat için kirpiklere biraz maskara ve dudakta hafif bir parıltı yeterli. Doğal olan ten renginde kalmakta çok önemli. Bunun için de serin su ile yakındığını söylüyor. Ve cilt pürüzsüzlüğü için termal spreyler vazgeçilmezi. Doğallıktan yana olan Monica Bellucini yaşlanma için kremleri doğru bulmuyor. Her şeyin doğal olması gerektiğini ve yaşı ile birlikte yaşamının önemli olduğunu düşünüyor. Aynı zamanda da kendi ile barışık olma ve kendi istediğini, kendine göre yakışan tarzda yaşamayı güzellik sırlarından kabul ediyor.

monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-2

BAZI PÜF NOKTALAR Derisinin ince ve ipeksi bir görünüm elde etmesi için haftada iki kez arındırıcı vücut ovucusu kullandıktan sonra badem yağı kullanıyor. Yüzü için de kendine has bir reçetesi var. Bu reçete de avokado, 6 çay kaşığı kaymak ve 4 çay kaşığı badem yağı var. Bu karışım ile cilde uyguluyor ve 15 dakika sonra yıkadığını söylüyor. Plastik operasyonlar ile doğal olmayan müdahalelere karşı olan Monica bu şekilde doğal müdahaleleri daha doğru bulmaktadır. Onun için olduğu gibi görünmek ve kendini olduğu gibi sevmek güzel olmanın başlıca sırrı. Konsantre edilmiş şampuanlar ve fön makinesi kullanımını da pek doğru bulmuyor. Bunların saçların doğal yapısına ve şekline zarar verebileceğini düşünüyor. Bunun yerine saçlarını yıkamadan önce saç diplerine uyguladığı zeytinyağı maskesi saçlarını daha güzel gözükmesini sağlıyor. Sonuç oldukça net uzun ve parlak saçlar ile göz alıcı bir ihtişam. İşte tüm bunlar Monica Belluccini’nin sırları ve hayatında uyguladığı şeyler. Sizde bunları uygulayabilirsiniz. Doğal olmak her zaman güzel olacağı unutulmamalıdır.

monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-1

MONİCA BELLUCİNİ’NİN GÜZELLİK SIRLARI 2017 RESİMLERİ

 

monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017monica-belluccinin-guzellik-sirlari-monica-belluccinin-guzellik-sirlarimonica-belluccini-2monica-belluccinin-guzellik-sirri-2monica-belluccinin-guzellik-sirri-1monica-belluccinin-guzellik-sirri-monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-nelerdir-2monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-nelerdir-1monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-nelerdir-monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-nelerdirmonica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-neler-2monica-belluccinin-guzellik-sirlari-2017-neler-1

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git