Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Mükemmel Kot Etek Kombinleri

Mükemmel Kot Etek Kombinleri
3 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.479 kez okundu.

KOT ETEK KOMBİNLERİ

Kot etek çok uzun yıllardır hayatımızda yeri olan, giysi dolaplarımızın olmazsa olmazlarından ve demirbaşlarından sayılan başlıca klasiklerindendir. Her sezon moda dünyasında stil ve tarz olarak ne kadar çok değişiklik olursa olsun yine de kot etek her kadın için vazgeçilmezdir. Dolayısıyla nasıl kombin yaparsak yapalım; yine de hepimizin en az bir ya da iki tane kot eteği vardır.

Kot etek kombin yapmak açısından aslında oldukça avantajlı bir giysi çeşididir. Çünkü aynı anda hem spor, hem sade hem de şık bir hava katabilmek için kullanabiliriz. Bazen boğazlı yaka bir kazak ile ve üzerine bu sezonun çok modası olacak uzun saçaklı bir kolye ile bazen yarı ipek görünümünde bir gömlek ile daha feminen bir hava katarak, bazen de tişörtler ile kombin yapmamız mümkün.

Kesinlikle şunu belirtebiliriz ki; bir kadın için diğer giysileri ile stil yaratabilmek her zaman çok kolay olmasa da, kot etek kombinleri hemen imdadına yetişebilir ve onun kurtarıcıcısı olabilir. Önemli olan ve asla unutmamamız gereken nokta ise kot eteğimizin kumaş kalitesi ve boyudur.

Çünkü eteğimizin boyuna göre üstüne düzenleyeceğimiz kıyafet kadar, kullanacağımız ayakkabı da çok önemlidir. Mesela; çok uzun hatta diz üstü bir çizme ile kot eteğimizi kombinlemek istiyor isek mutlaka üst tarafta kullanacağımız parçayı ten ve saç rengimize göre ayarlamak zorundayız. Mesela çok esmer bir kadının aynı anda hem opak çorap ile kot etek, hem uzun çizme hem de kapalı kazak kullanması durumunda çok karanlık bir görüntüsü olabilir. Gereksiz yere bu kadar kapalı bir duruş karşı taraftan hoş durmayacağı için renk geçişini ya da ayarında dekolteyi sağlamalıyız. Tabi bu noktada şunu da belirtelim; modacılar renk geçişlerini çok keskin hatlar ile yapmamamız konusunda bizi kati olarak uyarıyorlar.

Bu çünkü hem kıyafetin genel havasını bozabileceği gibi, hem de bizi olduğumuzdan çok daha sert bir görünüme sokabilir. Onun için yapmanız gereken şey kot etek kombinleri hakkında tavsiyelerimize uymanız ve en doğru şıklık ile dolaşmanız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git