Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Nerede Olursun Ol Giyim

Nerede Olursun Ol Giyim
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.398 kez okundu.

Nerede Olursun Ol Giyim

Dünyanın her neresinde olursa olsun modayı daha yakından takip ederek giyinmek insanlar arasında beğenilmek ve insanlar arasında daha şık durmak oldukça önemli bir konudur. Yine bilinir ki insanlarda yaş ilerledikçe nasıl ve ne tarz bir giysi ne tarz bir ayakkabı ve hangi renklerin bizlere yakışacağını bilmek ve uygulamak bizlerin yapması gereken önemli bir hamle olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan vücudu yaşlandıkça değişim gösterdiği için vücudumuzu iyi tanımak bizlere yardımcı olacaktır.
Kırmızı-trend-kombinleme
Orta yaşlarda ve yaşın daha ilerlemesine binaen abartı olan şeylerden kaçınmalı oldukça güzel ve sade giyinmelidirler. Abartı tarzda olan takı ve süslerden uzak durulmalıdır. Yaşlı bayan ve orta yaştaki bayanların üzerlerinde çok kısa duran kıyafetleri örnek mini etek tarzı şeyleri ve üzerlerinde çok bol duran kıyafetleri tercih etmemeleri gerekmektedir.

Trend-mevsim-kombin
Yaş Değil Giyim Önemli

Tabi içeresinde bulunduğunuz çevrenin bizlerin kıyafetlerinde ki etkisini de göz önünde bulundurarak üzerimize giydiğimiz kıyafetlerin ne kadar önemli olduğu da bizler tarafından bilinmektedir. Yaşlı bir bayanın kıyafet olduğu gibi renk seçimlerinde de abartı olmayacak renklerden uzak durarak daha gösterişli ama sade renkleri tercih etmeleri onların modayı takip ettiklerini gösterecek ve insanlar arasında daha beğenebilir bir hal alacağı kesinlikle ortadadır. Kapalı giyinen bayanların ise üzerlerine bol kıyafetler giymek yerine sıkmayan ve yapışmayan kumaşlar tercih etmeleri daha şık bir görüntü de olmalarını sağlayacaktır.
Trend-kombinler
Deniz ve tatil yapmak isteyen bayanlar için bikini tarzı giysiler oldukça komik durmaktadır bunlar yerine önerilen daha güzel bikini tarzlarını kullanmak bu komik görüntülerden sizleri uzak tutacaktır. Giyim ile alakalı olarak söylenen şeyler ve tavsiyeler adına giyindiğimiz kıyafetlerin en büyük ve en önemli olan bir yanı da nasıl bir ayakkabı tercih edecekleridir. Yüksek topuklu ayakkabılar yerine daha düz ve daha topuksuz, ne mat olan nede çok renkli olan ayakkabılar yerine daha orta halli ve daha şık duran ayakkabıları tercih. Mini babet tarzı ayakkabılar tercih edilir ise Şayet bu kıyafetler ile güzel bir kombin olmuş olacaktır. Bunların yanı sıra çanta seçimleri de bir yer bulacak ve bunda da çok büyük ya da çok büyük çantalar tercih edilmeyecek ve kullanılmamalıdır. Bu mana da bakıldığı zaman bizlerin yapmış olduğu araştırmalar da şunları göz önünde bulundurmak ve bu tarz giyinmenin önemli olacağını bilmek gerekir. Abartıya kaçmadan daha orta halli ve modaya uygun giymek tarzı tercih etmek ne kadar önemli bunu anlamış olduk.

Nerede Olursun Ol Giyim Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git