Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Nişanlık Abiye Modellerinde Göz Kamaştıran Tül Detaylar

Nişanlık Abiye Modellerinde Göz Kamaştıran Tül Detaylar
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.185 kez okundu.

Nişanlık Abiye Modellerinde Göz Kamaştıran Tül Detaylar

 

Nişanlık-Abiye-Modellerinde-Göz-Kamaştırıcı-Tül-Detaylar

2016 yılını dolu dolu yaşadığımız bugünlerde neredeyse bir yılı geride bırakıyor,2017 yılı için yeni giyim modelleri ile tanışıyoruz. He gün güzellik abidesi olan yeni model abiyeler, gelinlik modelleri, kıyafetler, nişanlık kıyafetleri gibi kadını olduğundan fazla alımlı gösteren yeni buluşlar ile keşfediyoruz. Bu güzel tasarımların ardından bir de yaşam kalitemizi en derinden süsleyen hayaller ve gerçekler arasında bocalıyoruz. Derken işin en özel kısmına evlilik yoluna gidiyoruz. Artık hayallerimizin yerini kuracağımız evlilikler üzerinde gerçekleştirmeye başlıyor. Evlilik aşamasının en tatlı heyecanları için kendimizi nişana hazırlıyoruz. Nişan bir bayanın düğünden önce gerçekleştirdiği ilk adımdır. Burada kadın ve erkek gerçek anlamda birbirini tanıma yoluna giderler.

Kadın nişanında en güzel abiye modeline sahip olmak ister. Tıpkı bir peri masalını andıran nişanlık abiye modelinin içinde yer almak için hazırlıklara önceden başlar. Nişanlık abiye modellerinde göz kamaştıran tül detaylar hakkında bilgiler vereceğiz. Nişanlık abiye modellerinde bu senen tül detaylar ince olup abiyenin üzerinde değişik bir deseni andırmaktadır. Eskiden nişanlık kıyafetleri neredeyse birebir bir gelinliği andırır kadının heyecanın çabuk bitmesine sebep olurdu. Şimdiki tasarımlarda benzerlikler yerine farklılıklar ele alınmış, hem sade hem de süslü değişik bir abiye nişanlıklar geliştirilmiştir. Özellikle koyu pembe, uçuk pembe, hardal sarısı, fuşya, beyaz, krem, mürdüm, mavi tonları, saks mavi gece mavi nişanlık abiyeler de enteresan bir güzelliği de ele almaktadır.

Abiye nişanlık modeller kapalı ve açık giyimlere göre değişim göstermektedir. Özellikle açık giyim nişanlık abiyeler de kolsuz abiye kol ve sırt bilgesinde dekolte modellerin hemen etek kısımlarında tül süslemeler, eteğin en alt kısmı balık model olup, tül süslemeler ile değişil bir tarz yaratılmıştır. Göğüs kısmı ful boncuk işleme olup alt kısımları katmer desenli ve katlama model ,sade tül detaylar ile değişik bir sunum yapılmıştır. Kısacası 2017 yeni sezon nişanlık abiyeler de bu sene abartıdan kaçınılmış ve renk uyumu en çok popüler olan renkler ile gündeme gelmiştir. Sizlerde bu nişanlık modellerine sahip olmayı arzuluyorsanız bu senenin tül detay abiye nişanlık modellerinden satın alabilirsiniz .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git