Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Ofis Stilinde Spor Ayakkabı Rüzgarı

Ofis Stilinde Spor Ayakkabı Rüzgarı
28 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.380 kez okundu.

Ofis Stilinde Spor Ayakkabı Rüzgarı

Değişen moda kurallarından payını alan spor ayakkabılar artık yalnızca sporda, yürüyüşlerde ya da aktivitelerde değil hemen her yerde kullanılabilir hale geldi. Sportif kombinlerdeki hükmünü en şık kombinlerde bile süren spor ayakkabılar şimdilerde ofis hayatına da sıçramış durumda. Sokak modasında sıklıkla karşılaştığınız etek ve elbiselerle kombinlenen rengarenk spor ayakkabıları en ciddi kombinlerde de görmeye hazır olun. Peki ama bu hem ayaklarınıza muhteşem rahatlığı sunan hem de şık kombinlerde de giyilebilen spor ayakkabıları ofis içinde ne şekilde giymek gerek? İşte birkaç püf noktasıyla ofis giyiminize spor ayakkabıları adapte etmenin yolları..

Eteklerle sıkı bir dostluk kuran spor ayakkabıları kalem ya da a kesime sahip eteklerinizle birlikte kullanmaktan çekinmeyin.  Rüküş bir görünüm yaratmadan şık olabilmek için renk uyumuna dikkat etmenizde fayda var. Klasik kesime sahip ve normalde stilettolarla kombinlenebilecek ciddi eteklerinizi kombinize en uygun renklere sahip bir spor ayakkabıyla bütünleyebilirsiniz.

Neon renkler yerine tek renkli spor ayakkabı seçerseniz çok daha kolay kombinlere ulaşabilirsiniz. Kombinasyon konusunda size büyük yardımı dokunacak siyah spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Bu hem spor ayakkabı giydiğinizi gözler önüne sermeyecek hem de şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah dar kesim bir cigaret pantolon ile siyah spor ayakkabılarınız mükemmel uyum sağlayacaktır.

Bembeyaz spor ayakkabılar da en az siyahlar kadar asil bir duruşa sahip. Kumaş pantolonlarınızın yanı sıra kalem eteklerinize cool bir hava katmak için beyaz spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ofis stiline yakışan minimalist bir kombin yaratmak için beyaz bir bluz, beyaz kumaş pantolon ve beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz Bu monokrom görünüş profesyonel bir havanın da anahtarıdır.

Spor ayakkabıyla sportifleştirdiğiniz kombini blazer ceketle dengeleyebilirsiniz. Zahmetsiz şıklık için gri renkte bir kot pantolon, spor ayakkabı ve şık bir blazer ceket giyebilirsiniz.

Tüm ciddi kombinlere misafir edilebilen spor ayakkabıları elbiselerinizle birlikte de kullanabilirsiniz. Sade kesimlere sahip elbisenizin altına giyeceğiniz renkli spor ayakkabıyla hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Daha canlı renklere sahip veya desenli elbiselerinizi ise tek renkli düz spor ayakkabılarınızla birlikte giymelisiniz.

Ofis Stilinde Spor Ayakkabı Rüzgarı Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git