Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri
27 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.201 kez okundu.

“Özel geceler” dendiği an hemen akla şık bir tasarım, yeni bir abiye, değişik bir tarz gelir. Biz bayanların en çok önem verdiği bu tür günlerde şık giyinmek için mağazaları, vitrinleri ve internet sitelerini didik didik aramaya başlarız. Yeni sezonun şık bir abiye modelini bulmak ve kendi stilimizi oluşturmak için kolları sıvarız. Tabi bu mevsimine göre değiştiği için de modeller arasında seçim yapmak bir hayli zor olabiliyor. Ancak tasarımcılar, bayanların daha şık olmaları adına her sezon farklı tasarımlar yaparak, moda dünyasını takip etmeyi kolaylaştırdıkları gibi seçeneklerin artmasını da sağlıyorlar. Yine 2014 yaz sezonunun en gözde abiye modellerini incelerken gözümüze çarpan önü kısa arkası uzun abiye modellerine takıldık. Şık modeller, dökümlü kumaşlar, yazın en canlı renkleri ve daha çok fazla özellikleriyle bayanlara sunulan yeni abiye seçenekleri üzerinde durarak alışverişinizin kolay hale gelmesi adına sitemize eklemeye karar verdik. Şimdi dilerseniz Önü kısa arkası uzun abiye modelleri üzerinde biraz değerlendirmede bulunalım.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye

Mezuniyet balosu dediğimde aklınıza ilk gelen şey nedir? Muhteşem bir gecede, herkesin çok şık giyindiği, stil ve tarzın kendini asıl gösterdiği bir mekan gelir. Böylesi bir yerde tüm gözler bayanların giydiği abiye modellerine dikilir. Mevsimin yaz olması, ortamın şık olması önü kısa arkası uzun abiye modellerinin daha çok görülmesini de beraberinde getirir. Tabi bu sadece mezuniyet balosunda geçerli değil. Mesela iş yerinizin vereceği bir kokteylde de çok şık olmanız gerekiyor. Yine burada da önü kısa arkası uzun abiye modellerinden birini seçerek katılabilirsiniz. Yeni sezonun gözde modelleri arasında yer alan abiye seçeneklerinde en çok göze çarpan renklerin kırmızı ve saks mavisi ya da mavi tonları olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi seçenekler arasında sadece bunlar yok. Önü kısa arkası uzun abiye modellerinde renk seçenekleri bir hayli fazla. Mint yeşilinden, su mavisine, mor renginden, ihtişamlı siyah rengine varıncaya kadar çok sayıda renk seçeneği var.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri siyah

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri siyah

2014 Önü kısa arkası uzun abiye modelleri

Yaz sezonun trend abiye modelleri üzerinde değerlendirme yapmanızı sağladığımız yeni abiyeler sitemizde en güzel seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Yeni abiye modelleri arasında en şık duran ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle bayanlara sunulan önü kısa arkası uzun abiye modelleri ile dilediğiniz gibi bir sezon geçirebilirsiniz. Renklerin kombini, yeni abiye modellerinde değişik tasarımlar ve en şık detaylara sahip özellikleriyle yeni sezonda çok sayıda önü kısa arkası uzun abiye modelleri bayanları bekliyor. Dilediğiniz zaman yeni abiye modelleri üzerine değerlendirme yaptığımız sitemizi inceleyerek en şık modellere sahip olmanın kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

Yeni abiye seçeneklerinde ön kısa arka uzun detayı

Moda dünyasının her geçen sezon daha farklı değişimlere girerek bayanların beğenisine sunduğu abiye modelleri yeni sezonda da farklı tasarım ve renkleriyle kendini göstermeye başladı. Önü kısa arkası uzun abiye modelleri yine yaz sezonunun en gözde abiye modelleri arasında kendini göstermeye başladı. Farklı tasarımların bir arada sunulduğu yeni abiye sitemizde dilediğiniz gibi bir model bulmak ve istediğiniz şekilde giyinmek çok kolay olacak. Yeniliklerin sürekli farklı tarzlarda kendini gösterdiği abiye dünyasında yaşanan son değişimleri ziyaretçilerimize sunarak alışverişlerinde ve abiye modeli tercihlerinde yardımcı olmaya devam ediyoruz. Sezonun en trend önü kısa arkası uzun abiye modelleri üzerinde dilediğinizi bulmak için sitemizi ziyaret etmeye devam edin. Daha fazla seçenek ve yeni sezon önü kısa arkası uzun abiye modelleri ile davetlerin en şık bayanı siz olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git