Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Özel Günler İçin Abiye Modelleri

Özel Günler İçin Abiye Modelleri
6 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.623 kez okundu.

Özel Günler İçin Abiye Modelleri

Sizin için kafanızı karıştıran abiye modelleri arasında çok güzel tercihler yaptık. Düğünlerin yaklaşması ile ortaya çıkan telaş içinde kaldıysanız modayı değil de kendinizi takip etmeniz gerekecektir. Çünkü artık modaya uygun kıyafetler çok farklılaştığı için her bayana uygun kıyafetler yapılmıyor. Özellikle gecelik abiye modelleri için bu sene çok farklı modeller çıkmıştır. Artık modaya uygun kıyafetler her kadını düşünülüp yapılmıyor. Mesela çıkartılan yırtmaçlı etekler bu senenin en çok tercih edilen giysileri arasındadır. Bu etek çoğu kadın için gerçekten müthiş duracağı gibi bazı kadınların üzerinde de çok kötü duracaktır. Çünkü bazı kadınlar fit olduğu gibi bazı kadınlarda kilolu olabiliyor. Ama hepsi aynı model kıyafeti seçtikleri zaman karışıklıklar çıkabiliyor. Bunu için modayı takip etmek yerine yalnızken aynanın karşısına geçip giydiğiniz kıyafetleri kendinize yakıştırmanız gerekecektir.

İşlemeli Desenli Özel Gün Abiye Modeli

İşlemeli Desenli Özel Gün Abiye Modeli

Yaza fit bir vücut ile başlayamayan bayanlarında aslında pek canını sıkmasına gerek yoktur. Çünkü kilolu bayanlar içinde çok güzel abiye modelleri vardır. Mesela bol abiye modellerini seçebilirler. Deniz mavisi ve süslemeli bu model özel geceler için abiye modelleri olarak en başta yer alır. Özel gecelerde eğer baloya gidecekseniz straplez kesim ve kabarık etekler daha çok tercihleriniz arasında olmalıdır. Renk olarak da mor renginde bir etek olursa üzerinizde gerçekten çok şık duracaktır. Diğer gecelik abiye modelleri olarak çok dikkat çekmek isteyen bayanlar için siyah ve beyazın karışımı ile tasarlanmış yırtmaçlı etekli olan modelleri tercih etmeniz gerekecektir. Önü açık olan bu etek bacaklarına güvenen bayanlar için sezon favorileri arasında bulunur.

ÖZel Gün Abiye Modeli

ÖZel Gün Abiye Modeli

Özel gecelerde kafanız çok karışacak ve çoğu zaman çok kararsız kalacaksınız. Bu yüzden genelde kuralları sınırlamanız gerekecektir. Öncellikle kendi vücudunuzu iyice tanımalısınız. Boyunuzu, kilonuzu ve ten renginizi iyice belirlemelisiniz. Bunları belirledikten sonra seçtiğiniz kıyafetler üzerinize tam oturacak ve daha şık duracaktır. Eğer fazla bir bütçeniz yok ise gecelik abiye modelleri için şifon tarzı abiye modelleri size daha uygun gelebilir. Ama en gözde abiye modelleri tercih etmek istiyorsanız vücudunuzu iyi tanıdıktan sonra modayı çok iyi takip etmelisiniz. İyi takip ettiğiniz sürece alacağınız elbiseler tam üstünüze oturacak ve sizi daha şık gösterecektir. Bu senenin renkleri olarak ciddi gözükmek istiyorsanız siya renkli bir abiye modeli tercih etmeniz gerekecektir. Ama daha eğlenceli ve tanıdık ortamlara gidecekseniz kırmızı renkli bir abiye modeli size daha çok yakışacaktır.

Özel Günler İçin Abiye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git