Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Pantolona Göre Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Pantolona Göre Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.979 kez okundu.

Pantolona Göre Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ayakkabı ve pantolon kombini bir bütün olarak kadının tarzını en iyi yansıtan ikilidir. Bazen üst parçanız nasıl olursa olsun kullandığınız doğru bir pantolon ve ayakkabı ikilisi kombinin diğer kusurlarını kapatıp sizi çok hoş göstermeye yetecektir.

pantolona-gore-ayakkabi

Hangi pantolonla hangi ayakkabı giyilmelidir?

Bol paça pantolonlar
Bol paça pantolonlar, hareketli parçalardır. Bu hareketli parçaları yazın, açık ve topuklu zarif  bir model ayakkabı ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Dolgu topuk ya da kapalı ve klasik, orta boy topuklu ayakkabılar da bol pantolonlar için biçilmiş  kaftandır.

bol-paca-pantolon

Boru paça pantolonlar
Boru paça pantolonlar,  düz ayakkabı, babet ya da laofer ayakkabılarla rahatlıkla tamamlanabilir. Yarım ve boru paça ayakkabılar, laoferlerle harika bir kombin yaratır. Burada pantolonun kumaşı da önemlidir. Klasik pantolonlar deri, kotlar tekstil leoferlerle tamamlanmalıdır.

boru-paca-pantolon-ayakkabi-kombini

Skinny Jeanlar
Skiny pantolonları tamamlayan en ideal ayakkabılar, şüphesiz platform  topuklardır. Platform topuk ve skinyy Jean dişiliği fazlasıyla vurguladığından bu kombinde kadınsılığı aşırı derecede ön plana çıkartıp basitleşmemeniz için üst kısımda biraz döklümlü, vücudu  sarmayan, bazen bölgenizi kapatan, dekoltesyi abartmayan bir tunik ya da gömlek tercih etmelisiniz.

babetler-ne-tarz-pantolonlarla-giyilir

İspanyol Paçalar
Bilindiği gibi İspanyol paça pantolonlarda paçalar uzun tutulur. Bu sebeple de topuklu ayakkabılar İspanyol paçalarla iyi bir uyum yaratır. İspanyol paçalarda platform ayakkabılar ise klasik topuklu formlar kadar iyi durmayacaktır. Dolgu topuklar da İspanyol pantolonlarla tamamlanabilir.

Pantolon Etekler
Pantolon etekler çok hareketli parçalardır. Düz ayakkabılarla kullanırsanız sizi olduğunuzdan daha kısa ve toplu gösterebilir. Pantolon etekler, açık ve topuklu ayakkabılarla oldukça iyi bir ikilidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git