Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Pembe Tesettür Abiye Modelleri

Pembe Tesettür Abiye Modelleri
14 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 4.053 kez okundu.

Yeni abiyeler sitemizin takipçileri için bugün moda dünyasına doğru yolculuğa çıktık.  Modacılar ve tasarımcıların koleksiyonlarını karıştırırken gözümüze canlı renkler takıldı.  Abiye elbiseler gerek kumaş özelliğinden gerekse de tasarım yönünden albenili bir hal almış. Her detayı incelikle tasarlanmış abiyelerin canlı renk ile kombinlenmesi ile ve şık detaylarıyla yine yeni sezonda bayanların gözdesi olmaya aday gibi.

 Pembe tesettür abiye modelleri

Sitemizin abiye koleksiyonunu hazırladığımızda, moda dünyasının ünlü isimlerini de konumuza dahil ederek nasıl bir fikir alabileceğimiz yönünde değerlendirme yaptık. Yeni sezonun kırmızı halı ödül törenlerinde ünlülerin giydikleri canlı renkleri de göz önünde bulundurarak daha parlak fikirler eşliğinde koleksiyonumuzu hazırladık. Netice itibari ile abiye elbise modelleri konusunda tercih yapılacaksa açık renklerin ön planda olması gerektiğine karar verdik. Gerçekten de şıklık adına en iyi seçimin daha marjinal renklerden yana yapılmasında fayda olduğunu düşünüyoruz. Tabi tüm bunları söylerken canlı renklerin her konsepte uyun sağlamayacağını da ifade etmek gerekiyor. Şıklık adına göz yormayacak şekilde kendine hayran bırakan renklerin kullanılması bayanların kendilerini ifade etmeleri açısından en iyisi olacaktır diye düşünüyoruz.

 Pembe Renk Abiyeler

Canlı renk koleksiyonlarını incelerken belki bayan fıtratımızdan ya da küçük masum kızlığımızı hatırladığımızdan olacak ki, pembe renk yine dikkatimden kaçmadı. Küçükken oyun oynamak için kullandığımız barbie bebeklerin üzerindeki fuşya pembesi kabarık asklı tül elbise bir an sanki gerçekmiş gibi gözümün önünde belirmeye başladı. Aslında itiraf etmem gerekiyor ki, oyuncak bebeğim hala duruyor. Eksikleri, kırık çıkıkları da olsa, ayakkabısının bir teki, ve küpelerinden eser kalmasa da küçüklüğümden kalan bir hatıra diye saklıyorum.

Neyse… küçük bir geçmişe yolculuk yaptıktan sonra pembenin asaletine dönelim. Her bayan için pembenin yeri farklıdır. Bir bayanın gardırobunda yirmi elbisesi varsa, bunların en azından on tanesinin pembe olduğunu kesin bir dille ifade edebilirim. Tabi bu sadece elbise ya da abiye için geçerli değil. Aynı şekilde ayakkabılarda da pembe renginin ağırlığını görmek mümkündür. Hatta işin daha da ilerisinde son zamanların değişen aksesuar renklerine bile göz attığımızda bayanların aksesuarlarında da pembe rengine oldukça önem verdiğini görmek mümkündür.

Pembe Rengin Uyumu

Her bayanın zevkine hitap edecek elbise abiye modelleri ile hazırladığımız koleksiyonumuzda daha çok tesettürlü bayanları konu alan pembe tesettür abiye modelleri üzerinde durduk. Değişik tonlarına yer verdiğimiz abiye modelleri ile gerçekten sezonun en şık pembelerine sahip olabilirsiniz. Değişik renk kombinasyonları, aksesuarlarla bütünleşen farklı tasarımlar, özel davetlere özel kıyafetler ve daha fazlasını yeni abiyeler sitemizin Pembe elbiseler koleksiyonunda birleştirerek alışverişin daha keyifli olmasını sağladık. Yani bir anlamda küçüklüğümüzün en büyük özlemlerinden olan barbie bebeklerimiz üzerinde gördüğümüz fuşya pembesi harika abiye modelleri ile büyük kombinler yaparak hayallerin gerçeğe dönüşmesinde ön ayak olduk. Tercih ve renklerde birbirinden değişik detaylara yer vererek daha şık olmanız adına gerekli çalışmaları yaparak beğeninize sunduk. En yeni pembe abiye elbise modelleri ile koleksiyonunuzda yeni bir yer açmaya hazır iseniz birlikte göz atabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git