Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Peplum Ceket Kombinleme Yöntemi

Peplum Ceket Kombinleme Yöntemi
19 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.044 kez okundu.

PEPLUM CEKET NASIL KOMBİNLENİR?

Bu kış sezonunda da peplum ceketler adeta altın çağını yaşadı.Bluz,ceket veya etek gibi pek çok parçada mevcut olan peplum tarz,oldukça çekici olduğu için hep popüler…Bu sezon ise daha çok peplum ceketlerin popüleritesine şahidiz.Peki, peplum kabanları ve ceketleri nasıl bir şekilde kombinlemeliyiz?
Peplum ceket başlı başına oldukça hareketli bir parçadır.Bu sebeple diğer parçaların mümkün olduğunca sade olması gerekir.Aksi takdirde göz yorucu ve kalabalık bir kötü görüntü oluşur.
Peplum aslında geniş bir parça olduğu için tamamlayacağımız diğer parçanın ise vücuda oturan,dar bir parça olması şarttır.Bu açıdan peplum bir ceketi doğru kombinlerken kalem etek ve skinny jean yerinde bir tercih olacaktır.Ayrıca,feminen bir parça olduğu için bu yüzden topuklu ayakkabı öncelikli tercihimiz olmalı.
Peplum bir ceket giyiyorsak çanta seçimimizde oldukça önemlidir.Büyük çantalardan mümkün olduğunca kaçınmalıyız.Daha küçük çantalar yada el çantaları kullanmamız,ceketimizin daha zarif ve ön planda görünmesinde yardımcı olur.Aksi takdirde yine üst kısımda kalabalık ve karışık bir görüntüyle karşı karşıya kalırız.
Peplum,karın çevremizdeki fazlalıklarımızı kamufle etmek için uygun ve doğru bir seçimdir.Özellikle peplum bir ceket giyerek daha ince ve uzun boylu durmak istiyorsak,altına da  giyeceğimiz parçanın aynı renk olması gerekir ki,böylelikle renk farkı boyumuzu kesmemiş olur.

Peplum Ceket Kombinleme Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git