Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Peplum Etek Kombin Önerileri

Peplum Etek Kombin Önerileri
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.963 kez okundu.

Peplum Etek Kombin Önerileri

Beli daha ince gösteren ve kombinlere dişi bir dokunuş yapan peplum etekler, ister ofis şıklığında ister özel bir davette, hatta çoğu zaman özel gecelerde de rahatlıkla kullanılabilen bir parçadır.

Peplum bir etek ortama göre nasıl giyilebilir?  Ne tür kombinlerde kullanılır?

Özel bir akşam yemeği için
Peplum siyah eteğinizi, beyaz yuvarlak yaka ipek bluzunuzla tamamlayın. Saçlarınızı sade bir topuz yaparak, inci küpelerinizi takın. Kombininizi stiletto leopar ayakkabılarınızla tamamlayın. Harika görüneceksiniz!

Grup olarak kahveye giderken
Bayan bayana, özel bir buluşmada zümrüt yeşili, mini peplum eteğinizi siyah puantiyeli beyaz bluzunuzla tamamlayarak, siyah klasik topuklu ayakkabılarınızı bu kombine ekleyin.

Gecelerde peplum  tercih edecekseniz
Abiye altın sarısı peplum eteğinizi siyah ve şık bir bistüyer ile tamamlayarak, platform ayakkabılarınızla geceye hazırlanın. Saçlarınızı iri dalgalarla  bırakırken, boynunuz uzunsa gösterişli küpelerinizi kombininize eklemeyi unutmayın!

Ofis şıklığında peplum etek
Saten gömleğinizi, krem rengi peplum etekle tamamlayın. Klasik topuklu ayakkabılarınızla tamamladığınız kombinde zarf çantası kullanarak şıklığınızı ikiye katlayın.

Evde vereceğiniz davet  için
Bayan misafirlerinize davet veriyorsanız siyah peplum eteğiniz ve topuklu klasik ayakkabılarınızıaltın sarısı ya da metalik bir bistüyer ile tamamlayarak, saçlarınıza abartısız bir topuz yapabilir ya da düzgün bir atkuyruğu ile çok hoş görünebilirsiniz. Aileler arasında ya da geniş akraba grubunda bir davet veriyorsanız peplum etek ve gömlek kombini ile gece boyu rahat edeceğiniz az topuklu klasik bir ayakkabı sizin için yeterli olacaktır.

Peplum Etek Kombin Önerileri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git