Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Renk Uyumları Abiye Modelleri

Renk Uyumları Abiye Modelleri
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.435 kez okundu.

Renk Uyumları Abiye Modelleri

Her kadın başta günlük giyimi olmak üzere tüm geceler için hoş görünmek ve kendini iyi gösterecek elbiseleri olsun istemektedir. Bu elbise modelleri arasında ise ilk başta abiye modelleri gelmektedir. Abiye tarzı elbiseleri kombinlemek isteyen çoğu kişi ise başta moda tasarımcıları olmak üzere moda sayfalarından yardım almaktadır. Artık bayanların bu elbise kombin derdine son verecek noktaları ise bu yazımızda yazacağız. Başta moda siteleri olmak üzere birçok alışveriş sitelerinde kombinler ile ilgili detaylar bulunmaktadır. Abiye elbiselerikombinlemek isteyen çoğu kadın ise ne yapacaklarını bilmediği için bu siteler üzerinden yardım almaya çalışmaktadır. Günümüzde markalar da abiye elbiseleri tek bir başlık altında sunmamaktadır. Her üretilen model için ayrı bir kombin detayı öne sürmekte ve kadınların daha şık görünmesine yardımcı olunmaktadır.

Renkli-abiye-modelleri
Sıfırdan Kombin Yapın

İlk önce kombin yaparken seçilecek abiye elbisenin dolabınızda bulunan ayakkabı, çanta veya takılara göre seçilmesi önerilmektedir. En baştan kombin yapmak ise dolapta bulunan çoğu eşyanın çöpe atılmasına neden olduğu için bu öneri hiçbir zaman verilmemektedir. Bu yüzden de öncelikle dolapta ne var ne yok ise bir göz atılmalı ve alınan eşyalar gözden geçirilmelidir. Örneğin kırmızı bir abiye elbise için dolap karıştırıldığı zaman siyah tonlarda bir ayakkabı ya da takı kullanılabilmektedir. Siyah renkli ayakkabı ya da çanta modelleri ise her kadının dolabında vazgeçilmez parçalardan biridir. Bu ve buna benzer kombinler ise her zaman kadınların kurtarıcısı olmuştur.

Trend-renkli-abiye
Doğru Olan Kombinler Nelerdir?

Renk uyumunun yanı sıra abiye elbiselerinde model seçimleri de oldukça önemlidir. Elbisede bulunan dekolte ya da yırtmaç detayları bile görüntü açısından oldukça önem taşıdığı için, doğru çanta ve ayakkabı ile kombin yapmak gerekmektedir. Görünüm ve çekicilik baz alındığı zaman ise her zaman vücut tipine uygun ve gösterişi ön planda tutan kombinler, doğru kombinler olarak adlandırılmaktadır. Kendi modasını yaratmak isteyen kadınlar için de sadelik ya da gösteriş her zaman uyumlu halde bulunmaktadır. Aksi takdirde karmaşık bir görüntü ortaya çıkabilmekte ve abiye elbisenin modeli arka planda kalmaktadır.

Renk Uyumları Abiye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git