Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Renkli Abiye Modelleri

Renkli Abiye Modelleri
6 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.458 kez okundu.

Renkli Abiye Modelleri

Yeni abiye modelleri bu senenin en çok tercih edilen giysileri arasında yer almaktadır. Bu tarz giysiler hem kadınların özel günlerde giyebileceği hem de üzerilerinde çok şık duracağı türden elbiselerdir. Her sezon bambaşka modelleriyle çıkan abiyeleri, bu sene daha canlı renklerle kadınlara sunulmuştur. Her insanın kendine yakıştırdığı kıyafetler farklıdır. Bu yüzden ne kadar modayı takip ederseniz edin kendi beğendiğinizi alacaksınız. Bu yüzdende modelistler genelde her kadının beğenebileceği modeller üzerinde durmaktadırlar. Modern abiye modelleri olarak bu senenin vitrinlerinde Houte Couture tarzı abiyeler sezona renk katmıştır. Bu model gerçekten kadınların çok beğeniceğği bir model olup daha çok özel davet ve düğünlerde giyilebilmektedir. Renk olarak siyah renkli olan bu model üzerinizde sizi zarif ve çok güzel gösterecektir.

Trend Desenli Renkli Abiye Modeli

Trend Desenli Renkli Abiye Modeli

Abiye modellerinin birçok farklı tarzı olup kendi arasında bölümlere ayrılmaktadır. Mesela özel gece dışında mezuniyet ve baloda giyebileceğiniz sade ve kısa olan abiye modelleri çoğunlukla geç kızların tercihleri arasındadır. Bunun dışında genelde düğünlerde giyilmesi tercih edilen kısa kabarıklı etekli abiye modelleri ise bu yılın en çok tercih edilen abiye modelleri arasındadır. Özelliği arasında kiloyu belli etmemesi ve çok şık durduğu için kadınların daha çok tercih etmesini sağlıyor. Modern abiye modelleri arasında kalem etek abiye modelleri de kadınların çoğunlukla tercihleri arasındadır. Bu abiye modeli ise dar olup vücut hatlarınızı daha belirgin hale getirerek sizin daha şık görünmenize yardımcı olacaktır. Güzel abiye modelleri arasında Işıltılı abiye modeli vardır. Bu model ise sizi göz alıcı bir hale getirerek gösterişli bir model halini almıştır.

Mor Renkte Abiye Modeli

Mor Renkte Abiye Modeli

Çoğu kadının merak ettiği hemen abiye modeli ise bu sene açık yeşil renkleri ile vitrinlerde yerini almıştır. Uzun bir elbisedir. Ve sade giyinmek isteyen bayanlar için birinci tercihler arasında yer alır. Özellikle genç kızlar için kısa elbiseler artık çok kullanılmaktadır. Düğünlere giderken ne giyeceğini bilemeyen kızlar için şık bir tasarım olup yanında minik çantası ile çok güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bunun yanında kırmızı mini abiye modelleri de rengi olarak aşkı hissettirdiği için özel gecelerde bayanların tercihleri arasındadır. modern abiye modelleri olarak dekolteli uzun abiye modelleri bu sezonun modası arasında yerini almıştır. Önü açık arkası uzun olan bu model düğünlerde giyilebilecek en güzel modeller arasındadırEn seçkin abiye modelleri için yaptığımız araştırmalarda dar kesim ve sırt dekolteli abiye modelleri bu sezonun en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Renkli Abiye Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git