Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Resmi Toplantılar İçin Kıyafet Seçenekleri

Resmi Toplantılar İçin Kıyafet Seçenekleri
1 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.686 kez okundu.

Resmi Toplantılar İçin Kıyafet Seçenekleri

İş hayatınız boyunca birçok toplantı ve resmi görüşmelere katılmak zorunda kalırsınız. Bu toplantılar oldukça önemlidir. İş görüşmelerinde söylediğiniz kelimelerden giydiğiniz kıyafete ve sunumumuzu oldukça önem vermelisiniz özellikle resmi görüşmeler de karşınızdaki kişinin dikkat edeceği ilk yer kıyafet seçiminiz olacaktır. Bu yüzden bu yazımızda resmi görüşmelerinizde giymeniz gereken kıyafetler üzerinde duracağız. Öncelikle yapacağınız görüşmenin kimle olacağı çok önemlidir. Bürokrasi kesiminden biriyle yapacağınız görüşmeler de genellikle takım elbise tercih edilmesi lazım. Resmi bayan kıyafet modelleri de genellikle çorap etek  gömlek ve ceketten oluşur. Erkeklerin giydiği takım elbiseye denk kıyafetler bayanlar için bu şekildedir.

Trend Toplantı Kombini

Trend Toplantı Kombini

Giyeceğiniz kıyafetlerde renk seçimi de oldukça önemli bir husustur. Resmi görüşmelerde renkli ve canlı renklerin aksine koyu renkler tercih edilmelidir. Bu görüşmeleriniz için siyah takım elbise, lacivert takım elbise veya kahverengi takım elbise oldukça ideal renklerdir. Açık ton kıyafet giymek isterseniz krem rengi de sizler için bir alternatif olacaktır. Bayanlarda bu kıyafetin altına giyilecek ayakkabının yüksek topuklu olmaması gerekir. Orta boy bir topuklu ayakkabı bayanlar için ideal seçenektir. Erkeklerde ise kundura veya süet tarz ayakkabılar ilk tercih olmalıdır. Resmi bayan kıyafet ve erkek seçenekleri sitemizde mevcuttur. Seçiminizi yapmadan önce bu kıyafetleri iyice incelemeniz sizler için sağlıklı bir kombin yapmanızı sağlar.

Toplantı Kıyafet Kombini

Toplantı Kıyafet Kombini

Özel günler için kıyafetler internet sitemizde oldukça alternatifli bir şekilde bulunmaktadır. Resmi bayan kıyafet modelleri sitemizde mevcuttur. Bayanlar için ayrıca resmi kıyafetlerde kullandıkları takı ve süs eşyaları da oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Küpe, kolye ve bileklik gibi aksesuarların resmi kıyafetlerdeki yeri oldukça önemlidir. Bu aksesuarları seçerken abartıdan uzak ve sade modellere yönelmek gerekir. Erkekler içinse aksesuar seçimi kol düğmesi veya saat şeklinde olmalıdır. Sizler için hangisi uygunsa o tercih edilmelidir. Kadınlar için bir başka husus çanta modeli ve seçimidir. Kadınlarda çanta seçimi resmi toplantılarda oldukça gücük fakat kullanışlı olmalıdır. Bölme sayısı fazla olan ve ele rahat gelen bir çanta sizler için en ideal seçenek olacaktır.  Çanta üzerindeki taş veya modellerin gösterişten ve abartıdan uzak olması dikkat edilmesi gereken ilk kuraldır. Çünkü unutmayın ki resmi toplantılarda gösterişten çok şıklık önemlidir. Sizlere bu yazımızda resmi görüşmelerdeki giyimiz hakkında ufak ipuçları verdik. Gideceğiniz resmi toplantılarda bu kurallara uygun giyinmeniz sizler için iyi bir rol modellik olacaktır.

Resmi Toplantılar İçin Kıyafet Seçenekleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git