Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sade Nikah Törenleri İçin Elbise Önerileri

Sade Nikah Törenleri İçin Elbise Önerileri
2 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 7.138 kez okundu.

Özellikle ünlüler veya üst mevki sahibi olanlar maddi açıdan uç noktada yaşayanların giyim tarzlarını kendimize model olarak benimsiyoruz her şeyin en doğrusunu üst sınıf kesimi biliyormuş gibi hayatımızı şekillendirirken her ne kadar kabullenmesek de gizliden gizliye takip altına aldığımız aşikâr.

Halk dili ile üst sınıfa ulaşılamayanlar olarak tanımlayan gerek medya önünde olan ünlü bayanlar olsun veya yakın çevremiz olsun mesela giyim kuşamına nedense son trendleri yüksek üst grup kesimde görürüz. Hele gözden kaçmayan ayrıntılar vardır ki  zaten toplum olarak öyle zamanları iple çekeriz. Bunlardan en bariz olanı düğünlerinde ne giydiler? Hangi moda gelinlik giyecekler? Bu seneki gelinlik modası nedir?  Bu merak konusu olur. Ama ben bu konudan çıkarak daha sade nikâh törenlerini düşünen çiftlere bağlamak istiyorum.

Sade nikâh törenleri için ne giymeliyim?

Bu birinci soru ardından ikinci soru sade nikâh törenleri için beyaz elbise mi giymeliyim?

Sade nikâh törenleri için beyaz abiye veya elbise nasıl olmalı?

Sade nikâh merasimleri ve törenlerde asıl gelinlik mi? yoksa gelinlik yerine geçecek beyaz taşlı işlemeli hafif kabarık dantelli en eğilim sade beyaz elbise gelinlik yerine kullanılır mı?

 Sorular listesi uzar gider böyle. Biz de yeniabiyeler.com sitemiz adına son moda düğün trendleri ve organizasyonları mercek altına aldık bu yılın düğünleri ve mekânlarını inceledik. Maddi olanaklara göre ikiye ayırdık birincisi mekânlarda yapılan düğünler ve diğeri ise belediye nikâh saraylarında kıyılan nikâhlar. Öneri açısından belediye nikâh sarayını ele aldık ki son trendler nikâh ardından ufak bir yemek daveti bütçeyi aşmadığını fark ederek sizlerle paylaşmak istedik.

Maddi olanakları ön plana alan gelin adaylarımıza sade nikâh beyaz elbise modelleri beyaz abiye de olabilir öneri olarak yeni abiyeler.com sitemizde sunduk “en güzel sade gelin ben olmalıyım” diyorsanız sade beyaz elbise veya abiyelere göz atmadan geçmeyin derim beyaz elbise beyaz abiyede en güzel şık gelin olma hayâllerinize destek olmuşuzdur inşallah.

 

Sade nikâh töreni düşünen düğün sahipleri ve çiftlerini mutlu edecek bir haberimiz var.

Düğünlerde 40 gün 40 gece masalı tarihe karışacak gibi görünüyor çiftler artık sadelikten yana abartı düğün yerine daha sade daha nezih ortamlar tercih ediyorlar.

Dudak uçuklatan yüksek maliyetli düğünleri elbette herkes yapmak ister ya da isteyebilir. Ancak bunun maliyetinin altından kalkmak kolay bir şey değildir. Özellikle de yeni hayata terfi eden çiftleri bekleyen kabarık borç listesini de düşününce bu düşünceden vazgeçmemek işten değil. Bu nedenla masrafları en aza indirmek için görkemli törenleri sade nikâh törenlerine çevirdik.

Düğün masraflarından kısmayı düşünen akıllı ve hesaplı çiftlere öneriler şöyle;

Davetiye listesini hazırlarken ayıp olacak düşüncesiyle herkesi çağırmak zorunda değilsiniz. Alışverişinizin hesaplı olması için özel ayrıntıları küçümsemeyin ufak hesaplar toplanıldığında yüklü kabarık hesaplar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle düğün alışverişinize çıkarken hesaplı olmaya gayret edin.

Aklınızdan hesap yapmayın. Düğün planlamanızda ihtiyacınız olacak ev eşyası ve gelinlik damatlık gibi ihtiyaçlarınızı tüm firma ve bireylerle konuştuktan sonra belirleyeceğiniz fiyatlar üzerinden belirleyin.  Sıra gelinliğe geldiğinde moda evlerini biliriz,  çok kabarık rakamlarla çalışıldığını en beğenmediğiniz gelinlik bütçenizi zorlayabilir ki sade düğün düşünenlere önerimiz belirli markaların çıkardığı tasarımlardan oluşuyor. Özellikle sade nikâh düşünenler için beyaz elbise modellerini sezona her yıl açıyor ve günden güne kendini yeniliyor. Ki bana sorarsanız en beğendiğim ve sade nikâh düğünleri içinde ideal bulduğum pelerinli beyaz elbise modelleri favori listem arasında yer alıyor. Yine sade ve şık dantel detaylı elbise tarzı beyaz abiyeler de sade nikâh törenlerine önereceğim modeller arasında.

Payet renkli elbisede veya beyaz dantel üzerine uygulaması ise sade nikâh elbise si için bir ayrı güzel motiftenmiş adeta. Dantel üst elbise eteği yine gelinliği aratmayacak tarzda tüllü gelinlik.  

Tüm bunları anlattıktan sonra ufak bir tüyo da davetlilere vermek istiyorum. Düğünde daha sade ve düşük maliyetlerle şık olmak isteyenlerdenseniz, abiye modelinizde, dantel detaylarını tercih edin. 2014 moda sezonunun en yeni abiye modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git