Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Salopet Modası

Salopet Modası
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.140 kez okundu.

Yeniden Salopet Modası

Çıkış noktası bahçıvan tulumları olan salopetler,1970’lerde genelde denim kumaştan yapılıyordu.Daha sonraki yıllarda ise denim dışında farklı model ve kumaş seçenekleri bulunurken,günümüzde farklı kumaş ve desenlerle de yorumlanmaya başlanmıştır.
1) Denim Salopet
Denim kumaştan ve bu stilden vazgeçemiyorsanız ve günlük stilinizde de rahatlık ön plandaysa denim salopetler tam size göre…Sofistike ve farklı bir görüntü için ise kombininize ekleyeceğiniz birkaç akıllı dokunuş yeterli olacaktır.Renkli topuklu ayakkabılarınız ve salopetinizin üzerine alacağınız blazer ceketinizle sıra dışı bir şıklık yaratmanız mümkündür.
2) Sportif Salopet
Sportif şıklık isteyenler,sportif salopetleri rahatlıkla tercih edebilir ve harika bir stile de sahip olabilirsiniz.Sadece siyah ve nötr renkleri kullanarak oluşturacağınız minimalist veya monokrom stildeki  görüntünüze,farklı tarz ceketlerle ve yüksek topuklu sandaletlerle iyimser bir hareket katabilirsiniz.
3) Deri Salopet
Deri şıklığının her tarzda ve biçimdeki kıyafetteki yeri bilinmektedir.Salopetlerdeki feminen ve maskülen tarzı perçinleyen bir stili yaratan deri kumaşlardır.Deri salopetler hem gece,hem de gündüz kombinlerinde tercih edilebilmektedir.

Salopet Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git