Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sarı Saç Modelleri

Sarı Saç Modelleri
5 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.052 kez okundu.

En Çekici Sarı Saç Modelleri

sari-sac-modelleriSaçlar ve saç renkleri insanın kendini ifade etmesinin yanı sıra ruhunu dışarıya yansıtma tarzlarından birisidir. Havalı bir saç rengi tonu olan sarı renk ise, cesur ve dikkat çekmeyi seven kadınların tercihleri arasındadır. Sarı saç modelleri rengi günlük saç modellerine güçlü bir hava vermesinin yanı sıra, sarışınlık saçlarınıza ve sizlere değer katacak bir renk tonu olacaktır. Sarı saç rengini tercih edecek olan kadınlar en çok ten renklerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Eğer açık ten rengine sahipseniz, daha açık sarı renk tonunu, eğer koyu ten rengine sahipseniz, daha koyu sarı renk tonunu tercih etmelisiniz. Saçlarınızı boyadığınız zaman, saç dipleriniz de koyu sarı saç renkleri başlar ve uçlara doğru daha çok açılan sarı saç rengine sahip olursunuz. Sarı saç rengi tonunda mükemmel ve güzel bir görüntüyü ilk saçlarınızı boyattığınız zaman ulaşamazsınız. Mükemmel bir görüntü için belirli bir zaman gerekebilir.

Sarı Saç Renk Tonları Sarı saç renkleri ve tonları, diğer saç renkleri ve tonlarına oranla oldukça fazladır. Light sarı saç rengi, platin sarısı, altın sarı saç renkleri, karamel sarı saçlar, açık kumral sarı saç tonları, bal rengi sarı saçlar ve kayısı rengi sarı saçlar gibi çok çeşitli sarı tonları vardır. Özellikle son zamanlarda sarı saç renklerinin farklı versiyonları olaraktan çok daha parlak ve canlı tonları piyasaya sürülmüştür. Çok daha parlak ve canlı sarı renk tonlarına dore sarı saç rengi tonu denmektedir. Kısaca sarı saç renk tonlarını iki ana başlık altında toplayabiliriz. 1. Altın sarısı, bal rengi ve bronz sarı olarak kategorilere ayırabileceğimiz sıcak sarı saç rengi tonları, 2. Küllü, buzlu, nötr ve inci sarı olarak kategorilere ayırabileceğimiz havalı sarı saç rengi tonlarıdır.

Sarı Saçlara Bakım Nasıl Yapılır? Saçlarınızda kullanacağınız sarı renk tonu oldukça zor bir renktir ve saçlarınızı herhangi bir sarı renk tonuna boyattığınızda sürekli saç kremi kullanmaya maruz kalabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız şampuanınızın da saç rengine uygun olmasının dışında renk koruyucu özelliği de bulunmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca saçlarınızın parlak ve canlı görünmesi için saç maskeleri, saç serumları uygulamalısınız. Bunların haricinde evdeki malzemelerinizden basitçe hazırlayabileceğiniz doğal serumları da saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Örneğin, saçlarınızı durulamak için kullanacağınız suya belli bir miktar koyacağınız elma sirkesi ile saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık verebilirsiniz.

Sarı saçlarınıza yaptığınız bakımı yaz aylarında daha da sıklaştırmanız gerekmektedir. Eğer yaz aylarında tatil için havuza girmek isterseniz, saçlarınızın klorlu sudan etkilenmemesi için bone takmanızı öneririm. Denize girecekseniz eğer tuzlu deniz suyunu saçınızda çok bekletmeden hemen yıkamanız saçlarınız için en doğru hareketi yapmış olacaksınız. Saçınızda Kullanabileceğiniz Sarı saç modelleri Orta ton da cilt rengine, koyu göz rengine ve açık veya soluk sarı saç rengine sahipseniz saçlarınızda kullanacağınız sıcak renk tonlarından olan altın sarısı saç rengi tam size göre olacaktır. Kullanacağınız bu sarı tonu saçınızı daha canlı ve parlak gösterecektir. 2016 yılının sıcak saç renklerinden olan karamel saç rengi, sarışın renk tonlarından en çok tercih edilenidir. Karamel saç rengi her cilt tonuna uygun olup, açık veya kapalı tonlardaki göz renkleri içinde bire birdir. 2016 yılının sarışın tonlarının en gözdelerinden birisi olan platin sarısı saç rengi doğal görünümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git