Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sefa Merve’den İşlemeli Şifon Abiye Modelleri

Sefa Merve’den İşlemeli Şifon Abiye Modelleri
9 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.735 kez okundu.

Sefa Merve’den İşlemeli Şifon Abiye Modelleri

 

Sefa-Merve-İşlemeli-Şifon-Abiye-Modelleri

Abiye giyimlerinde bu sene birbirinden değişik giyim modelleri ile karşılaşmaktayız. Özellikle bu senenin şifon model abiye modelleri tesettür giyimin bir parçası oluyor ve kadınları olduğundan daha güzel göstermeyi sürdürüyor. Şifon model detaylarda, şifonlar işlemeli olup, siyah renk ton karışımı ile dikkatleri üzerimize çekiyor. Bu göz kamaştıracak model adeta kadını büyülüyor ve onu herkesten daha farklı, çekici ve doğal bir görüntüyü yakalamasına katkıda bulunuyor. Kol kısmını incelediğimizde işleme detayların kolun hemen paça kısmında olduğunu ve aşağı doğru eğildiğini görüyoruz.

Abiyenin şifon kısmı tamamen tül detaydır. Çok ince olduğundan kumaş dokumasının üstünde model şeklinde tasarlanmıştır. Yaka kısmında ise sıfır yaka görmekteyiz. Her mevsime özel olan bu şifon abiye siyah kumaşın üstünde iki ana renk ve şerit şeklinde olan işlemeli şifon abiyeye farklı bir model vermiştir. Astar detaylı olması da kadının daha muhafazakâr kılmaya yetiyor Abiyenin arka kısmına baktığımızda ise fermuar desen görmekteyiz. 2017 yılına özel Sefa Merve tasarımları yine göz kamaştıracak nitelikte olmayı sürdürüyor. Kadının daha çekici olmasını sağlayan, özel gecelerinde ona kendini oldukça özel hissettiren işleme şifon model abiyeler bu sene yeni modeller listesinde yerini almıştır. Renk modellerinde iki ana rengi ele alan, siyah ve krem ton modelleri işleme şifon modellerde bayana olduğundan fazla doğal gösteriyor, özellikle şal ve eşarp modelleri aynı renk tonlarında olunca, o muhteşem güzel görselliği anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Tesettürlü bayanların tercihi olan işleme detaylı şifon abiye modelleri, 2017 yeni sezonda vitrinlerde yerini almış vaziyettedir. Özel geceleriniz de ne giyeceğim sözleri ile kafanızı meşgul etmenizi istemeyiz. Bu nedenle sizi özel kılacak, bayan olduğunuzu derinden hissettirecek bu modelleri keşfetmenizi istiyoruz. Tasarımda en güzel kısım, abiyenin 4 mevsime uygun koşullarda yapılması ve kapalı bayanları oldukça hoş gösterecek desen ve fikirlerin bir arada toplanmasıdır. Bu nedenle iyi giyinmek ve güzel görünmenin tek yolu doğru seçim ve marka giyinmektir.2017 yeni sezon Sefa Merve’den İşlemeli Şifon Abiye Modellerini keşfederek, özel geceleriniz de, o gecenin en dikkat çeken prensesi olmaya hazır mısınız? O zaman sizi marka ve kaliteye davet ediyor bu muhteşem abiyeler ile tanışmanızı istiyoruz. Yüzünüzden mutluluklar eksik olmasın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git