Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Setrms 2014 ilkbahar yaz Saklı Hikayeler

Setrms 2014 ilkbahar yaz Saklı Hikayeler
9 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 2.112 kez okundu.

Tesettür giyim modasında her sezon birbirinden iddialı çıkışlar yapan Setrms Giyim, yeni dönemde de birbirinden farklı modelleri ile tesettürlü hanımların dünyasını renklendirmeye devam ediyor. “Saklı hikayeler” koleksiyonu ile 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda birbirinden farklı renkleri bir arada buluşturan Setrms, abiye modelleri üzerindeki deneyimli çalışmalarının yansımalarını müşterilerine sunmanın ayrıcalığını tanıyor.

Setrms saklı hikayeler koleksiyonu

Setrms saklı hikayeler koleksiyonu

Yaz aylarının en trend renklerinin bir arada toplandığı markada dilediğiniz gibi bir tarz ve stil oluşturmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. İnce çizgiler, desenlerde muhteşem görünümler ve tesettür adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz setrms abiye modelleri ile güzel bir yazın en şık davetlerini geçireceksiniz. Elbise abiye seçiminde dost, yeni seçeneklerle en iyi arkadaş olacak tasarımlarını bayanlara sunan Setrms giyim abiye modelleri ile beklediğinizden çok daha ötesinde giyinmenin keyfini yakalayacaksınız.

İlham veren renkle Setrms Abiyelerde

Abiye modelleri üzerine ciddi çalışmalar yaparak hazırladığı “Saklı hikayeler” koleksiyonunu incelediğinizde hoşunuza gidecek çok sayıda yeni model ile karşılaşacaksınız. En şık detaylar, modellerden minimal çizimler, renklerde yaz uyumluluğu ve en önemlisi tesettüre uygun abiye modelleri ile yaz aylarının en renkli ve en şık zamanlarını geçirmenin keyfine varacaksınız. Dilediğiniz gibi bir tasarım, istediğiniz gibi bir model ve daha fazlasını yakalamanın en güzel seçeneklerini koleksiyonunda sunan Setrms, daha fazla model seçenekleriyle 2014 ilkbahar yaz abiye modelleri ile sizlere sunuyor. Sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyerek daha farklı fikir alabilirsiniz. En güzel seçeneklerle daha iyi giyinmenin keyfini çıkartmak için yeniabiyeler.com sitemizi incelemeye devam edin. Giyinmenin keyfini Setrms saklı hikayeler koleksiyonu ile yaşayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git