Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sıcak Yaz Günlerinde Nasıl Giyinmeliyiz

Sıcak Yaz Günlerinde Nasıl Giyinmeliyiz
17 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.544 kez okundu.

Sıcak Yaz Günlerinde Nasıl Giyinmeliyiz

Yaz gelince ve o kavurucu sıcaklar başlayınca, hepimiz bizi serin tutan ve terletmeyen kıyafetleri giymek isteriz. Hem şık olmasını ister hem de fiyatının ucuz olmasına dikkat ederiz.

Birçok kıyafet, sentetik kumaşlardan üretilmiştir. Hem fiyatı ucuz hem de kullanımı kolay olduğu için talebi de çoktur. Sentetik kumaşlardan yapılan kıyafetler, fiyatları ucuz olmasına rağmen vücudun hava almasını engeller. Dolayısıyla da terlemeye ve kötü kokulara neden olur. Bunun yanı sıra, sıcak yaz günlerinde cildin tahriş olmasına neden olur. Bunun yerine pamuklu kıyafetlerden yapılan modeller, vücudun hava almasını sağlayarak, bedeni serin tutar. Yazın giyilen kıyafetler arasında, pamuklu kumaşlar her zaman ilk sıradadır.

Poplin gömlekler, hem şıklığı simgeliyor hem de serinletiyor

Bu yaz giysi dolabınızda poplin gömlek modellerine mutlaka yer verin. Özellikle gömlek kumaşı olarak da bilinen poplin, hem vücudunuzu serin tutar hem de terlemenizi önler. İncecik ve hafif bir kumaş olması nedeniyle, yaz mevsimi için son derece idealdir.

Keten elbiselerle gündüz şıklığınızı tamamlayın

Özellikle yazın tercih edilen bir kumaş olan keten, hem elbiselerde, hem de etek ve pantolonlarda oldukça sık kullanılan bir kumaş türüdür. Yazlık keten pantolon modelleri, spor ve klasik olmak üzere birçok model seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle iş kadınlarının ilk tercihleri arasında, keten pantolonlar, keten etekler ve keten elbise modelleri geliyor. Kıyafet modelinde, kaliteli bir görüntü sağlaması tercih edilme nedenlerinin başında geliyor.

Penye tişörtlerle spor şıklığı yakalayın.

Vücudun nefes alması ve terlemeyi önlemesi bakımından, penye tişörtler iyi bir seçidir. Baskılı, figürlü, askılı, sıfır kollu, uzun kollu, yakalı, ve yakasız gibi birçok model seçeneği var. Penye tişörtlerle, hem şık hem de rahat bir yaz geçirebilirsiniz.

Askılı elbiseler ve incecik uzun eteklerle yaz sıcağına meydan okuyun

Askılı ince elbiseler, kavurucu sıcakların adeta kurtarıcısıdır. Her kadının giysi dolabında olması gereken bir kıyafet olan askılı elbise, hem gündüz hem de gece giyilebilen modeller ile oldukça cezp edici bir seçenektir. İnce kumaşlardan yapılan uzun ve uçuş uçuş eteklerde, yaz aylarının serin tutan ve kadına zarafet katan kıyafetleridir.

Sıcak Yaz Günlerinde Nasıl Giyinmeliyiz Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git