Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Siyah Eteklerin Kombine Edilmesi

Siyah Eteklerin Kombine Edilmesi
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Siyah Eteklerin Kombine Edilmesi

Siyah etekler kombine edilmesi en kolay kıyafetlerden biridir. Her şeye kolayca uyum sağlayabilirler. Ancak siyah eteğin en yakın arkadaşı beyaz gömlekler ve beyaz bluzlardır. Beyaz ile kombine edildiğinde size dayanılmaz bir çekicilik ve cazibe kazandırırlar.

Uyum Siyah Eteğin Doğasında Var

Siyah etek genel olarak bluzla veya gömlekle ya da tişörtle kombine edileceğinde tüm renkleri kabul edebilirler. Son derece uyumludurlar ama kombinasyonu tamamlayacak çanta ve ayakkabı gibi aksesuarların seçimlerinin dikkatli yapılması gerekir. Muhteşem bir kombinasyon bir anda yerle bir olabilir. Ayakkabı ve çanta aynı renk olduğu sürece bir sorun yoktur ama farklı renk seçenekleriyle boş bir iddiaya girmek, rüküş bir görüntüyü de beraberinde getirebilir.

Siyah eteklerin bir başka uyumu ise siyah ceketledir. Araya giyilecek her bluz, her gömlek, rengi, deseni, kesimi nasıl olursa olsun yine muhteşem bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Siyah etek kombinasyonu için yüksek topuklu ve siyah ayakkabılar tercih edilebilir. Ama beyaz bir ayakkabı ile kombine etmek isteniyorsa beyaz çanta ile desteklemek gerekir. Beyaz ve siyah bir arada muhteşem bir kombinasyon sergilerken yanlış kullanımda gülünç görünmenize yol açacaktır.

Siyah Etek Çabuk Şıklık

Siyah etek her kadının gardırobunda olması gereken baş kıyafetlerden biridir. Bir anda büyük bir şıklık yaratmak için adeta bir kurtarıcı gibidir. Size hoş bir kombinasyon oluşturmak için saatler harcatmaz. Uyumlu bir yapısı olduğu için pek çok renkle yakışabilir.

Desenli siyah etekler ise yine desenli açık renk gömlek ve bluzlar ile kombine edilebilir.

Gizemli Görünmek İçin

Siyah etek, yine siyah renk gömlekle de kombine edebilir. Bu size gizem katacaktır. Siyah bir buzda yine siyah etekle Siyah etek kombinasyonu uyum olabilir ama ayakkabının ve çantanın da siyah renkle tamamlanması gereklidir.

Siyah etek kombinasyonu tişörtle de yapılabilir. Daha sportif bir görüntü elde etmek için kısa siyah etek ile giyilebilir. Ayrıca siyah tişört ile siyah kısa etek ayakkabının da siyah olması durumunda harika bir kombinasyon yaratabilir ve görünümünüze orijinal bir hoşluk katabilir. Bu kombinasyona eşlik edecek olan makyajın hafif ya da ağır olması kombinasyonu asla bozmayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git