Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Siyah Kalem Eteğimle Nasıl Kombin Yapabilirim?

Siyah Kalem Eteğimle Nasıl Kombin Yapabilirim?
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.355 kez okundu.

Siyah Kalem Etekle Yapabileceğiniz Üç Kombin

Siyah kalem eteğinizi dilerseniz sporlaştırarak sokak modasında kullanın dilerseniz ipek bluzla tamamlayıp gecelere karışın.
Her ortamın kurtarıcısı siyah bir kalem etek gardıroplarda mutlaka olmalı.
Sokak Modasında Kalem Etek Şıklığı
Arkadaşlarınızla kahve içmeye mi gideceksiniz, mağaza mağaza mı dolaşacaksınız… Siyah kalem eteğinizin üzerine kareli gömleğinizi giyin ve gömleğinizi derin V yakalı hafif dkümlü, basen bölgenizi kapatan,  uzun bir  kazak ile tamamlayın. Altına deri leofer ayakkabılarınızı giyip,  hem şıklığın hem de rahatlığın tadını çıkartın. Tabi bu kombinde kazağınız dökümlü olduğundan küçük ya da orta ebatlarda bir çanta kullanmanız gerektiğini de unutmayın.
Özel bir Buluşmada Kalem Etek Zerafeti
Özel buluşmadan ne giysem telaşını hepimiz biliriz! İlk buluşma ya da özel bir yemekte erkek arkadaşınızın gönlünü hem sade hem de zrif bir kombinle çalın! Siyah kalem eteğinizin üzerine beyaz bir bluz giyerek kombininiz taşlı ve hoş bir zincirli kolye, tek taş küpeler ve zarif bir bileklik ile hareketlendirip, platform ayakkabılarınızla tamamlayın. Üzerinize deri ceketinizi alabilirsiniz. Zarf çanta ya da elde taşıyabileceğiniz orta ebatlarda hoş bir çantayı da bu kombine eklediğinizde,  tüm gözler sizde olacak!
Gecelerde Kalem Etek
Hepimiz, çok yakınımız olmadığı sürece düğün, nişan  gibi davetlerde gardırobumuzda olanı giymeye  çalışırız. Eğer çok gösterişli bir abiye kıyafete ihtiyaç duymadığınız özel bir geceye davetliyseniz siyah kalem eteğinizi, abiye bluzla tamamlayarak gösterişli bir ayakkabı ve çanta ile gecelere akabilirsiniz. Bu kombinde çorap seçimine çok dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Derin yaka bluzunuzda pırlanta ve taşlı, hoş bir kolye kullanabilirsiniz.

Siyah Kalem Etekle Yapabileceğiniz Üç Kombin Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git