Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Siyahı Kombinlerde Nasıl Kullanırım

Siyahı Kombinlerde Nasıl Kullanırım
1 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.784 kez okundu.

Siyahı Kombinlerde Nasıl Kullanırım

Siyahın İhtişamını Kombinlerde Kullanın
Siyah, modası geçmeyen ve herkes tarafından tercih edilen asaletin rengi… Moda ya da kıyafette bu derece klasikleşmiş, herkese yakışan, herkesin sevdiği  ve hatta çoğu zaman bir kurtarıcı olabilen çok az renk var. Siyah renk ise kesinlikle en başta geleni.

Siyah rengi hangi etkiler için kombinlerde nasıl kullanabiliriz?

Siyah gece elbisesinden şaşmayın
Siyah, gece elbiselerine çok  yakışan bir renk. Ama hemen belirtmekte fayda var, siyahı gece elbiselerinde kullanmak biraz hüner istiyor. Çünkü gösterişli şekilde kullanıldığında sizi gecenin en güzel kadını yapacak olan bu renk, çok sade model ve kesimleri de o oranda basitleştiriyor. Dolayısıylagecede biraz çekici, biraz gizemli görünmek hem de dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanızhareketli, gösterişli ama o oranda da zarif ve kesinlikle beden tipinize uygun bir siyah elbiseyi kullanın. Söylemeden geçmeyelim; gö-gösterişli siyah elbiseniz için en uygun ayakkabıyı seçmeye de özellikle dikkat edin.

Siyahla özel bir buluşmada zarafetinizi ön plana çıkartın
Özel bir buluşmada daha masun bir ifade vermek istiyorsanız hele ki ilk buluşmaysa beyaz ya da krem uygun bir renktir. Ama daha dişi, daha kadınsı, daha çekici görünmek istiyorsanız biraz klasik biraz spor bir tarzda siyahı mutlaka kullanın. Skinny Jean üzerine atacağınız siyah V yaka üzerinizde çok hoş duran, biraz dökümlü basenlerinizi kapatan siyah tuniğinizi, siyah platform ayakkabılarınızla tamamlayabilirsiniz. Ya da monogram  anvelop eteğiniz, ipek siyah bluzunuzla  sizi harika gösterecektir.

İş görüşmesi ya da toplantıda siyahın gücünden faydalanın
İş görüşmesi ya da önemli bir toplantıda beyninizi, yeteneklerinizi, potansiyelinizi, bilginizi sunarken; sizi  ciddi ve güçlü  bir kadın olarak gösterecek siyah bir gömlek giymeyi mutlaka deneyin! Tabi söylemeye gerek yok, siyah gömleğinizi, aksesuarsız kullanmalı belki sadece şık bir saatle tamamlamalı, topuklu klasik, platform olmayan ayakkabılar giymeli ve kesinlikle çok sade bir  makyaj yapmalısınız!

Siyahı Kombinlerde Nasıl Kullanırım Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git