Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sosyete Modasının Yeni Trendleri

Sosyete Modasının Yeni Trendleri
11 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.480 kez okundu.

Moda dünyasının enlerini belirleyenlerin sosyete dünyasındaki isimler olduğunu biliyoruz. Aslında tam anlamıyla böyle olmasa da yine de ünlülerin bu anlamda daha etkin olduklarını ifade etmek gerekiyor. Yine yeni sezonun en trend modellerine bürünen sosyete dünyası abiye modelleri tercihlerinde göz kamaştıran modellerle hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyorlar. Cameron Diaz, sezonun en şık bayanlarından bence. Giydiği parlament pelerinli abiye modeli ile gerçekten çok şık duran Giaz, yeni sezonun en güzel giyimini ortaya döküyor.

Farklı kesimlerden gelen farklı giyim tarzlarından da söz etmek gerekiyor. Sosyete dünyasının enlerini belirleyen markalardan da söz etmek gerekiyor. 2014 yaz modasında en çok kendinden söz ettiren isimlerden biri de Valentino markasıdır. Yeni sezonun şık detaylarına önem veren isim, yeşil tül elbise modeli ile göz alıcı modeller öne çıkartıyor. Yine Haoute Couture teriminin son zamanlarda çok duyulması ile Valentino da yeni bir tasarım yaparak 2014 moda dünyasındaki yerini aldı. 2014 Paris beyaz beyaz tül elbise modeli ile gerçekten görenleri hayran bırakacak detaylara imza atıyor.

2014 Sosyete  Modasının  Trendleri

Sosyete dünyasında kimin ne giydiği gerçekten önemsenen konular arasında yer alıyor. Özellikle yaz mevsiminin sıcaklarından etkilenmek istemeyenler için birbirinden farklı modellerin sunulması, giyim dünyasında tercihleri de arttırıyor. Parlament pelerinli tulum modelinin göze çarpan detaylar arasında olduğunu söylemekle birlikte abiye elbise modelleri konusunda çok farklı tercihleri de değerlendirebileceğinizi söylemek istiyoruz. Moinque Lhuiller tasarımını da incelediğinizde yeni sezonun nereye doğru yön aldığını daha iyi anlayacaksınız. En trend abiye modelleri konusunda sizlere sunduğumuz sitemizi inceleyerek yeni sezona damga vuran abiye modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En güzel detaylarıyla sizlere sunduğumuz sitemizi incelemeye devam edin. Yeni sezon güzelliklerini yerinde inceleyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git