Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Söz İçin Bayan Abiye Elbise Modelleri

Söz İçin Bayan Abiye Elbise Modelleri
19 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 6.175 kez okundu.

Söz İçin Bayan Elbise Modelleri

Her kadın iyi bir evlilik, muhteşem bir düğün hayal eder. Bu hayalin gerçekleştiği dönemler hayattaki en özel anlardır. Söz, nişan, kına, düğün bu muhteşem hayalin aşamalarıdır. Bu dönemlerde tatlı bir heyecan, telaş yaşanır ve karar vermek de çok doğal olarak zorlaşır. Bu nedenle daha önceden bu konuda ufak tefek araştırmalar yapmak zamanı geldiğinde kafamızda en azından bir model olmasını sağlamak açısından faydalıdır.

Söz yukarda sayılan aşamalardan biraz daha heyecan ve telaş dolu geçebilir. Çünkü hem ilk aşamadır hem de aileler belki ilk defa bu anlamda bir araya gelecektir. Söz için seçilen elbise de bu ortama uygun bir elbise olmalıdır. Doğru kıyafeti seçmek için mekân yine çok önemlidir.

Söz için açık ve gösterişli kıyafetler yerine genelde aile arasında küçük bir törenle kutlandığı için sade ve şık kıyafetler tavsiye edilir. Pantolon bu tören için ok spor kalacaktır. Bu nedenle etek giymek daha uygun olur.

Siyah, uzun, şifon bir elbise bu törende kusursuz görünmeyi sağlayacak doğru tercihlerdendir. Özellikle de yemekli bir tören planlandıysa bu tür bir elbise daha uygun olacaktır. Straplez uzun elbiseler de bu tören için doğru parçalardır. Koyu tonlardan uzak durmak isteniyorsa bu yılın öne çıkan rengi olan yeşil kullanılabilir. Yine yeşile uygun renklerdeki aksesuarlarla kombin yapılabilir.

Taş ve dantel detayları kullanılabilir. Yaz dönemi için de yine yaza uygun cıvıl cıvıl renklerde uzun, kuyruğu geniş elbiseler tercih edilebilir.

Söz İçin Bayan Abiye Elbise Modelleri Fotoğrafları

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git