Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Sünnet Annesi Abiye Modelleri

Sünnet Annesi Abiye Modelleri
24 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.547 kez okundu.

Sünnet Annesi Abiye Modelleri

sunnet-annesi-abiye-modelleriHer kadın her zaman güzel ve şık görünmek ister. Gerek özel günlerde gerekse de günlük hayatta her zaman bakımına ve kıyafetlerine oldukça özen gösteren kadınlar her yaşta görünümüne dikkat ederler. Her anne bir gün çocuğunun mürüvvetini görmek ister ancak eğer erkek çocuğa sahiplerse çocuğunun mürüvvetinden önce sünnetini görmektedirler. Bilindiği üzere ülkemizde ve kültürümüzde sünnet olunan çocuğa düğün yapılır veyahut Mevlut okutulur. Tabi ki bu günlerde de yalnız başına değil tüm eş, dost, akrabalar davet edilir. Böyle özel bir günde ise anneler elbette ki giydikleri kıyafetlerde sünnet annesi oldukları için çok daha özenli seçmektedirler. Birbirinden şık birçok abiye içerisinde her zaman kendine yakışanı ve trend olanı seçmek isteyen sünnet anneleri için birçok model bulunmaktadır.

Beyaz sünnet annesi abiye modelleri Son yıllarda sünnet annelerinde en çok moda olan abiye modeli herkes tarafından da bilindiği üzere beyaz abiyelerdir. Oğullarının giydikleri beyaz sünnet kıyafetleri gibi kendileri de beyaz bir sünnet annesi abiyesi giyerek aynı ahengi yakalamaktadırlar. Gerek uzun gerekse de kısa birçok beyaz abiye modeli ile birlikte sünnet anneleri düğünde en güzel kadın olma ayrıcalığını yakalayabilecektir. Anneler için hem gururlu hem de hüzünlü geçecek olan bu gün kültürümüz tarafından ‘erkekliğe ilk adım’ olarak görüldüğü için çok daha coşkulu ve heyecanlı bir gün olarak bilinmektedir. Sünnet anneleri de böyle bir günde beyazı tercih ederek hem saf ve duru bir güzelliğe sahip olacak hem de tüm kadınlardan daha farklı bir abiye modeli tercih etmiş olacaktır.

Sünnet annelerinde pileli abiye modası Her zaman farkını ve ayrıcalığını ortaya koymak isteyen sünnet anneleri son yıllarda daha çok pileli abiye modellerini tercih etmektedir. Bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacak olan pileli abiye modelleri hem kollarınızda, hem abiyenin etek kısmında hem de bluz kısmında yer alarak çok daha şık ve güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle kollarda yer alan bollaşan pileli kol modelleri ile salaş ve şık bir görünüm yaratabileceksiniz. İstediğiniz gibi beyaz, bordo, siyah, krem, yeşil gibi renkleri pileli abiye modellerinde tercih edebilir ve istediğiniz şıklığa kavuşabilirsiniz. Bel kısmından daralan ve şık detaylara yer veren pileli abiye modellerini sünnet anneleri severek kullanabileceklerdir.

Dantelli sünnet annesi abiye modelleri Birçok kıyafette olduğu gibi abiyelerde de artık dantel detaylarına sık sık yer verilmektedir. Abiyenin farklı bölgelerinde işlenen dantel detayları kadınlarda hem duru bir güzellik katarken hem de transparan ve şık görünümüyle daha çekici bir etki yaratmaktadır. Bilhassa son yıllarda oldukça trend olan dantelli transparan uzun kollu abiyeler de yine zarif ve şık bir görünüm yaratmakta ve sünnet anneleri tarafından sıkça tercih edilmektedir. Dantelli abiye modelleri arasında en çok dikkatleri üzerine çeken detaylar ise göğüs ve omuzlarda kullanılan dantel detaylarıdır. Sünnet annelerinin sıradanlıktan vazgeçerek daha şık ve zarif bir görünüm yaratabilmesi için dantelli sünnet annesi abiye modelleri en doğru tercih olacaktır. Severek ve beğenerek kullanacağınız dantelli abiyelerde de yine beyaz ve krem renkleri oldukça sade ve şık bir görünüm yaratmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git