Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Takım Kıyafet Modası

Takım Kıyafet Modası
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.957 kez okundu.

Takım Kıyafet Modası

Takım kıyafet modası geçen sezondan itibaren kullanılmaya başlanmıştı. Oldukça fazla tercih edilesi üzerine ise 2015 yılına girdiğimiz ilk haftalarda trendler arasında yer aldığı sinyalleri verildi. 1970 yıllarından günümüze gelen bu tasarımlar, bayanların kıyafet seçmelerini kolaylaştırıyor.

Takım kıyafet denilince akla resmi iş kıyafetleri, pantolon ceket ve ya etek ceket gelse de bu arz bunların dışında kalıyor. Birbirinden şık renklere ve çizgilere yer verilmekte olan tasarımların bulunduğu bir yıl bekliyor. Üstü ve altı aynı renk ve kumaştan tasarlanmış olan bluz etek, bluz pantolon olarak hazırlanmış olan tasarımlar oldukça şık görünüyor. Moda dilinde Matching set olarak tabir edilen tasarımların bulunduğu trend bir yıl olacak.

2016 Takım Kıyafet Tasarımları

Günümüzde oldukça renkli tasarımların yer aldığı modeller içinde crop üstler ve etekler takım olarak giyiliyor. Eski yıllardan günümüze gelen tasarımda zaman zaman çizgileriyle de 70’li yılları andırıyor. Renkli olmayı seven, görselliğe önem veren bayanların tercih edeceği tasarımlar göz kamaştırıyor. 2016 yılına damgasını vuran tasarımlarla bu yıl çok renkli ve uyumlu olacaklar.

Peki, bu takım kıyafet tasarımlarını nasıl kombin yapabiliriz. Genel olarak zaten takım olmasıyla başka bir kombin gerektirmeyen kıyafetleri ancak en uygun ayakkabı seçimini yaparak sağlanabilir. Eğer biraz da hareket katmak istersek şık bir şekilde tasarlanmış takılarla muhteşem kombinler oluşturulur. Buna ek olarak ise dışarı çıkıyorsanız ayakkabınıza en uyumlu çanta modeline yer vererek, takım kıyafet modası oluşturmuş olursunuz. Sizde bu yıl hem şık ve gösterişli olmak istiyor hem de seçim zorluğu seçmemek istiyor musunuz? O zaman 2015 yılının trendleri arasında yer alan takım kıyafet tasarımlarından birkaç tane dolabınızda bulunsun. Böylece anında bir kombin oluşturmuş olacak ve rahat hazırlanacaksınız.

Takım Kıyafet Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git