Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Taş İşlemeli Abiye Modelleri
4 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 2.259 kez okundu.

Abiye modelleri denince ilk akla gelen şeylerden biri desen ve tasarımlarıdır. Bu sene en çok göze çarpan abiye modellerinde detay olarak taş işlemelerin olduğunu görebiliyoruz. Birbirinden farklı renkler üzerinde dizilen taş işlemeleri gerçekten de abiye modellerine ayrı bir görünüm katıyor. En güzel modellerin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek abiye modellerinde yapılan değişiklikleri kolaylıkla görebilirsiniz. Birbirinden farklı renklerin 2014 sezonunda abiye modellerinde işlendiklerini yakından görebilirsiniz.

Taş İşlemeli Abiye Ekru

Taş İşlemeli Abiye Ekru

Taş işlemeli abiye modellerinde yapılan 2014 sezon değişiklikleriyle birbirinden farklı modeli bir arada bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni sezonda şıklığın yeni görüntülerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden değişik renk seçeneklerinin sunulduğu abiye modelleriyle kış sezonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Taş İşlemeli Abiye Kırmızı

Taş İşlemeli Abiye Kırmızı

2014 abiye modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için seçerek sitemize eklemeye devam ediyoruz. En yeni abiye modelleriyle kış sezonunu oldukça şık geçireceksiniz. Sizin için derlediğimiz abiye modellerinden bazılarını sitemize ekledik. Siz de alışverişinizden önce sitemizi ziyaret ederek abiye modelleri hakkında yeni fikirleri elde edebilirsiniz. Moda dünyasının yakından bilinen modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git